„On i jego rodzina, to śmieci z bagien Luizjany” – Colby Covington pluje jadem na Dustina Poiriera i jego rodzinę

Chris Unger/Zuffa LLC

Colby Covington ostro zaatakował Dustina Poiriera i jego rodzinę, mówiąc, że „Diament” jest w rzeczywistości fałszywy i udaje miłego gościa przed kamerami.

Colby Covington i Dustin Poirier byli doniedawna kolegami z drużyny American Top Team w Coconut Creek na Florydzie, ale „Chaos” został zmuszony do opuszczenia klubu w zeszłym roku z powodu rosnących napięć z kilkoma kolegami z drużyny, w tym z Poirierem. Podczas ostatniego odcinka Submission Radio, Covington kontynuował ataki na Poiriera i jego rodzinę. Covington twierdzi, że Poirier sprawia miłego gościa przed kamerami, a poza nimi nie jest miłym facetem.

„On i jego rodzina, to śmieci z bagien Luizjany. On i jego mała żona Jezebel, on i jego mały dzieciak, którego używa jako rekwizytu, jakby był rodzinnym człowiekiem, fałszywy gość od akcji charytatywnych, które są przykrywką dla jego biznesu. On tak naprawdę nie przeznacza tych pieniędzy dla dzieci. On po prostu używa tego jako odpisu podatkowego. Jest fałszywym miłym facetem w obiektywie kamer; jest kawałkiem gówna poza kamerą. Widziałem tego gościa. Wiem, jaki jest. Widziałem, jak traktuje innych ludzi. To kawał sku***syna. To śmieć. Zamierzam go zdemaskować.”

Są to z pewnością poważne oskarżenia ze strony Covingtona w kierunku jego byłego kolegi z drużyny, Poiriera. Ze wszystkich relacji wynika, że przez lata nie słyszeliśmy absolutnie nic poza dobrymi opiniami o Poirierze i jego rodzinie. Jednak Covington jest osobą, która nieustannie atakuje swojego byłego klubowego kolegę i sugeruje, że nie jest on tak miłym facetem, za jakiego się podaje. Obaj panowie mają przed sobą walki o tytuły mistrzowskie, na których muszą się skupić, ale być może w przyszłości zobaczymy Covingtona i Poiriera w Oktagonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *