Oli Thompson typuje walki Bedorfa i Materli oraz mówi o przyszłej walce z Pudzianowskim

Dobrze nam znany Oli Thompson, który dwukrotnie walczył w ringu KSW podzielił się ze wszystkimi swoimi typami odnośnie walk Karola Bedorfa z Timem Sylia i Michała Materli z Jay’em Silvą na nadchodzącej gali KSW 26.

Wiemy także, że zarówno Thompson jak i Mariusz Pudzianowski wyrazili chęć walki ze sobą i włodarze KSW postanowili spełnić ich życzenie na KSW 27. Mariusz Pudzianowski wyzwał Thompsona do walki zaraz po jego zwycięstwie z Kamilem Walusiem na KSW 25. Pudzian powiedział wówczas, że będzie chciał pomścić porażkę Kamila. Wysłuchajmy zatem co na temat tego pojedynku ma do powiedzenia Oli Thompson.

9 thoughts on “Oli Thompson typuje walki Bedorfa i Materli oraz mówi o przyszłej walce z Pudzianowskim

  1. Ja myślę, że Thompson nie dopuści do zrobienia wałka. Mam nadzieję, że ta walka będzie 3 rundowa, a nie 2. Imo Pudzian zgaśnie kondycyjnie. Oli zawsze jest dobrze przygotowany i przez cały dystans daje z siebie wszystko.

  2. Pudzian ma szanse jakiekolwiek jedynie w parterze jakieś poddanie albo co ale też bym jakoś specjalnie na to nie liczył. Stójka to już w ogóle Oli jest twardy stawiam na niego po za tym walce z Bedorfem pokazał serce i to mi się podobało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *