Oli Thompson rywalem Bedorfa na KSW 22

Oli Thompson, Foto: mirror.co.uk
Oli Thompson, Foto: mirror.co.uk

Niedoszły rywal Damiana Grabowskiego Oli Thompson (10-4) będzie rywalem Karola Bedorfa (8-2) na marcowej gali w Warszawie.

Informacja organizatorów:

Wiemy już z kim podczas marcowej gali KSW22 skrzyżuje rękawice zawodnik Berserkers Team Szczecin, Karol Bedorf. Przeciwnikiem trzeciego w polskim rankingu wagi ciężkiej „Coco” będzie Anglik Oli Thompson.

Brytyjczyk to były strongman, który od 2009 roku walczy w formule MMA i który niespełna dwanaście miesięcy temu toczył pojedynki dla organizacji UFC. Jego aktualny rekord w mieszanych sztukach walki to dziesięć zwycięstw i cztery przegrane. W swojej karierze dwukrotnie już krzyżował rękawice z Polakami i dwukrotnie wygrywał. Jest posiadaczem mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej brytyjskiej organizacji UCMMA.
„Spartan”, bo taki pseudonim nosi Thompson ma trzydzieści trzy lata. Mierzy sto osiemdziesiąt pięć centymetrów wzrostu i waży sto sześć kilogramów.

– Nie mogę doczekać się tej walk – wyznał na jednym z portali społecznościowych Anglik.

13 thoughts on “Oli Thompson rywalem Bedorfa na KSW 22

  1. Barnetta na pewno nie bd,on pójdzie do UFC.Alexa Emelianenko ewentualnie ale ten na emeryturze.Myślę że Eddy Bengtsson,Andreas Kraniotakes,Nandor Guelmino,Dion Staring,John Olav Einemo,Valentijn Overeem?co wy na to??

  2. Ludzie na co wy liczycie- Barnett? to fajnie gala by musiała wyglądac z nim. Oto relacja witają was Łukasz Jurkowski Andrzej Janisz właśnie widzimy jak Barnettem wychodzi na ring macha do publiczności i schodzi dziękujemy widzom zaspędzone z nam chwile żegnają się z wami Łukasz Jurkowski i Andrzej Janisz Dobranoc. A co do Thompsona to czekam na zmiane.

  3. Oli Thompson ! Walczył dla najwększych organizacji mma na świcie ! Krzyżował rękawice z największymi sławami globu, wetaran ufc oraz drugi najsilniejszy zawodnik MMA po pudzianie, przed panstwem Olliiiii !!!! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.