Oktagon na plaży i niesamowicie klimatyczna zapowiedź gal UFC na „Fight Island”

Dana White Instagram

Prezydent UFC Dana White opublikował ostatnio na swoich mediach społecznościowych zdjęcie Oktagonu ustawionego na plaży „Fight Island” przed galą UFC 251 i trzema innymi galami, które odbędą się w lipcu na Yas Island w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Ci, którzy śledzili minioną galę UFC Fight Night: Poirier vs Hooker, zauważyli, że Dana White nie był obecny w Las Vegas, a to dlatego, że nadzorował operacje dopinania wszystkiego na ostatni guzik na Yas Island w Abu Zabi przed bardzo oczekiwaną galą UFC 251: Usman vs Burns, która odbędzie się na Fight Island 11 lipca.

White niedawno zamieścił zdjęcie Oktagonu rozstawionego na plaży, podpisując je słowami – „Fight Island baby!” Tym samym, dał zawodnikom oraz fanom MMA wgląd w to, czego mogą się spodziewać po wylądowaniu na Yas Island.

Zawodnicy będą mogli trenować na plaży, ale same gale będą odbywały się wewnątrz areny zwanej obiektem „UFC Fight Island”. Wszyscy zawodnicy będą mogli spać, jeść i trenować na Yas Island.

Według raportu MMAFighting, „UFC wydzieliło przestrzeń o powierzchni 10 mil kwadratowych, gdzie będą mogli przebywać tylko zawodnicy i członkowie ich narożników, personel i pracownicy.” Jest to część środków ostrożności podjętych w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się COVID-19.

Pierwszą galą na Fight Island będzie UFC 251, która odbędzie się 11 lipca. UFC zorganizuje na wyspie jeszcze trzy kolejne gale zaplanowane na 15, 18 i 25 lipca, zanim powróci do swojej siedziby UFC APEX w Las Vegas.

W związku z nadchodzącymi galami na „Fight Island”, UFC wraz z BT Sport stworzyło świetna zapowiedź przyszłych wydarzeń, która zaostrza apetyt na zbliżające się pojedynki.

UFC 251: Usman vs. Burns – 11 lipca
Fight Island 1: Kattar vs. Ige – 15 lipca
Fight Island 2: Figueiredo vs. Benavidez 2 – 18 lipca
Fight Island 3: Whittaker vs. Till – 25 lipca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *