OKTAGON 3 – Attila Vegh vs Paul Byrne w walce wieczoru i Ilja Skondric vs Michał Bobrowski w głównej karcie

W dniu 29 lipca w stolicy Czech, Pradze odbędzie się gala OKTAGON 3 na której zawalczy Michał Bobrowski, a walką wieczoru będzie pojedynek między Attilą Vegh’iem i Paulem Byrne.

— To jest nasza trzecia gala. Dwie poprzednie odniosły wielki sukces — powiedział organizator wydarzenia. Nasza organizacja wystartowała wraz z reality show podobnym do The Ultimate Fighter w którym mistrzem został Gabor Boraros (sherdog). Boraros wygrał również walkę wieczoru naszej drugiej gali Oktagon 2. Posiadamy także swój własny program TV Oktagon Magazine w którym pokazujemy życie zawodników, wywiady itp.

— To mamy nadzieję będzie nasza największa gala jak do tej pory. Obydwie karty, główna oraz wstępna są całkiem mocno obsadzone w duże talenty MMA i przyszłościowych zawodników z Czech i Słowacji.

Na gali odbędzie się 12 walk, 5 w karcie głównej i 7 w karcie wstępnej. Główna karta będzie transmitowana w TV (o2 sport w Czechach i JOJ plus na Słowacji).

Data: 29 lipca
Miejsce: Praga – Štvanice (korty tenisowe) na 5,000 miejsc

Walki karty głównej

Walka wieczoru

Attila Vegh (29-8) vs. Paul Byrne (6-2)

Vegh jest byłym mistrzem wagi półciężkiej Bellatora i zmierzy się z irlandzkim zawodnikiem z SBG Ireland Paulem Byrne’m.

Ilja Skondric (13-11) vs. Michal Bobrowski (5-0)

Ilja jest trenerem z reality show. Słowacka legenda MMA i sprawdzony trener w Octagon Fighting Academy. Walczył w co-main evencie gali OKTAGON 2 gdzie wygrał walkę w pierwszej rundzie przez poddanie. Tym razem zmierzy się z reprezentantem Szkoły Walki Drwala Michałem Bobrowskim.

Gabor Boraros (13-2) vs. Junior Marques (7-0)

Nasza największa gwiazda i mistrz reality show Gabor Boraros. Ma za sobą serię sześciu zwycięstw i goni swoje marzenie jakim jest podpisanie kontraktu z największą organizacją na świecie. Jest znany ze swojego agresywnego stylu walki „BEAST MODE ON”. Jego rywalem będzie niepokonany zawodnik z Brazylii Junior Marques.

Matej Kuznik (10-2) vs. Miroslav Strbak (13-6)

Interesująca walka szykuje się między słowacką gwiazdą — Miroslavem Strbakiem mającym doświadczenie na galach m.in. takich organizacji jak WSOF, Fight Nights Global i innych, a wschodzącą gwiazdą i najmłodszym mistrzem w historii GCF w Czechach – Matejem Kuznikiem!

Viktor Pavlicek (3-0) vs. Leonardo Gosling (6-4)

Kolejny mistrz na karcie walk Viktor Pavlicek (mistrz organizacji GCF) zmierzy się z Brazylijczykiem trenującym w Londynie Leonardo Goslingiem.

Walki karty wstępnej

Tomas Lejsek (4-5) vs. Lukas Pajtina (2-2) (rewanż za walkę z reality show Oktagon Vyzva)
Robert Voves (debiut zawodowy) vs. Alexander Cverna (3-1)
Tomas Bolo (4-4) vs. (TBA)
Michal Martinek (4-0) vs. Daniel Dittrich (2-1, 1 NC)
Jan Siroky (6-7) vs. Ronald Paradeiser (4-4)
Pavla Kladivova (debiut  w MMA) vs. Clara Ricignoulo (1-0)
Marek Kozeluh (0-1) vs. Tomas Kvapil (1-0)

Facebook page – https://www.facebook.com/oktagonvyzva/
Instagram – https://www.instagram.com/oktagonmma/
www – oktagonmma.cz
Bilety: https://www.ticketportal.cz/Performance/-1739411?

Informacja organizatora

One thought on “OKTAGON 3 – Attila Vegh vs Paul Byrne w walce wieczoru i Ilja Skondric vs Michał Bobrowski w głównej karcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *