Odliczanie do gali Bellator 198: Emelianenko vs Mir

Bellator

Legenda MMA Fedor Emelianenko kontra były mistrz UFC Frank Mir, to trzecia walka drabinki turnieju wagi ciężkiej Bellatora, która odbędzie się 28 kwietnia na gali Bellator 198.

Bellator zaprezentował materiał wideo zapowiadający ten pojedynek.

Fedor Emelianenko (36-5, 1 NC) będzie chciał powrócić na ścieżkę zwycięstw po porażce przez nokaut w pierwszej rundzie w walce z Mattem Mitrione na gali Bellator 180 w czerwcu ubiegłego roku.

Frank Mir (18-11) wróci do rywalizacji po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej zawieszeniem za oblanie testów antydopingowych USADA. Na początku 2017 roku, Mir ogłosił zakończenie kariery, a w lipcu został zwolniony z UFC. W sierpniu Frank podpisał kontrakt z organizacją Bellator. Mir ma za sobą dwie przegrane walki w UFC z Andreiem Arlovskim i Markiem Huntem.

Zwycięzca tego pojedynku zmierzy się z Chaelem Sonnenem, który awansował do półfinału pokonując Quintona Jacksona. Drugim półfinalistą jest Matt Mitrione, który wygrał pojedynek z Royem Nelsonem. Ostatnim pojedynkiem ćwierćfinałowym będzie starcie mistrza wagi półciężkiej Ryana Badera z Muhammedem Lawalem na gali Bellator 199 zaplanowanej na 12 maja w San Jose.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *