Obóz z KSW TEAM. Trenuj z najlepszymi

Jedenaście gal z cyklu „Konfrontacja Sztuk Walki”, dwie edycje „KSW Eliminacje” oraz „KSW Extra” to dotychczasowy dorobek właścicieli Federacji KSW, Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. Jednak organizatorzy największych wszechstylowych zawodów w Europie nie zamierzają spoczywać na laurach i w dalszym ciągu chcą popularyzować MMA w naszym kraju.

Ich najnowszy projekt to dziesięciodniowy obóz MMA z udziałem zawodników elitarnej grupy KSW Team. Zgrupowanie rozpocznie się 5, a zakończy 15 lipca. Wszyscy zawodnicy oraz miłośnicy MMA, którzy zechcą wziąć udział w tym przedsięwzięciu będą mogli przez dziesięć dni trenować z najlepszymi fighterami w Polsce. Pięć pierwszych dni to zajęcia z Antonim Chmielewskim, Mamedem Khalidovem i Maciejem Górskim. W kolejnych dniach trenerami będą Krzysztof Kułak, Jan Błachowicz oraz Daniel Dowda. Wszyscy oni będą przekazywać obozowiczom wiedzę, którą nabyli i stosują w swoich przygotowaniach i pojedynkach. Dla mniej zaawansowanych uczestników przygotowane są treningi z podstaw MMA w stójce, klinczu oraz parterze. Obóz będzie mieć na celu ukształtowanie również wytrzymałości, poprzez sesje biegowe, interwałowe, a także za sprawą treningów w terenie i na siłowni – mówi Michał Garnys, specjalista d/s przygotowania fizycznego zawodników KSW Team i koordynator projektu. – Nowoczesny trening MMA wymaga racjonalnego planowania. Podczas obozu przekażemy wiedzę, która pozwoli zawodnikom poprawić swoje umiejętności pod względem techniki, taktyki, przygotowania fizycznego w tym również suplementacji oraz zasad prawidłowego żywienia. Opracujemy plan treningu na bazie produktów firmy All Stars. Trenować będziemy używając profesjonalnego sprzętu marki Green Hill, zaś firma Manto wyposaży instruktorów w odzież do walki. Specjalnie dla uczestników obozu damy możliwość zakupu wszystkich produktów naszych firm partnerskich po wyjątkowo okazyjnych cenach – dodaje. Właściciele Federacji KSW wraz z Garnysem zadecydowali, że miejscem idealnie przystosowany do takiego obozu będzie Ośrodek kondycyjno-wczasowy w Jakubowie.

Miejscowość położona jest na Mazurach, na południowym brzegu jeziora Probarskiego. Sam ośrodek znajduje się w lesie, nad samym jeziorem. Kierownictwo ośrodka od wielu lat organizują obozy sportowe, dlatego cały kompleks idealnie dostosowany jest do prowadzenia wszelakich zajęć.
Ośrodek posiada: budynek hotelowy z pokojami o zróżnicowanym standardzie, domki kempingowe z łazienkami, wiatę sportową z matą do judo, wypożyczalnię sprzętu sportowego, boiska do siatkówki oraz koszykówki, własną plażę z pomostami i strzeżonym kąpieliskiem, a także boisko do siatkówki plażowej.
Wszyscy, którzy chcą więcej dowiedzieć się o ośrodku w Jakubowie mogą wejść na ich stronę internetową www.okwjakubowo.com.pl
Cena dziesięciodniowego obozu z fighterami śKSW Teamć to 1350 złotych. Dodatkowych informacji udziela Michał Garnys, dostępny pod numerem telefonu 0-510-30-11-30 lub adresem mailowym [email protected]
Wszystkich chętnych, którzy zdecydują się na obóz z najlepszymi zawodnikami w Polsce prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej .

 

www.konfrontacja.com

5 thoughts on “Obóz z KSW TEAM. Trenuj z najlepszymi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *