Obóz sparingowy Gracie Barra

Informacja organizatora

Gracie Barra Łódź oraz federacja „RING XF” zaprasza na pierwszy obóz sparingowy, który odbędzie się w dniach 23-25.03.2011 r. w siedzibie klubu w Łodzi. Do dyspozycji uczestników będą dwie maty, oktagon oraz siłownia. Planujemy jeden trening w piątek oraz po dwa treningi w sobotę i  w niedzielę.  Ilość osób na obozie jest ograniczona, ze względu na gabaryty naszej sali treningowej. 

W zamyśle chcemy , aby w każdej kategorii wagowej było po 6 zawodników. Cena za obozu to 150 złoty. W ramach ceny  oferujemy w/w treningi , 7 posiłków , kawa i herbata bez ograniczeń, spanie na macie w akademii „Gracie Barra Łódź” lub możliwe spanie poza nią na własną rękę. Tanie noclegi poniżej.

http://www.nocowanie.pl/noclegi/lodz/kwatery_i_pokoje/87126/www,87126.html

Polecamy jednak naszą Akademię  ponieważ ogrzewanie jest miejskie w związku z tym ciepło jest non-stop a do tego w klubie jest pełen węzeł sanitarny. Do dyspozycji uczestników bez dodatkowych kosztów będzie również masażysta oraz fizjoterapeuta. Całość poprowadzi  Marcin „Rodżu” Rogowski.

W obozie możemy potwierdzić już udział kilku naszych zawodników:

Adam Zając, Wiktor Sobczyk, Jordan Błoch, Kamil Szymuszowski, Marcin Lasota, Rafał Nowasielski, Janusz Staszewski, Adam Świderski, Tobiasz Kudra, Mateusz Ostrowski.

Zainteresowanych prosimy o maile na adres [email protected].

Bardzo prosimy o przemyślane zgłoszenia ponieważ jest naprawdę mało miejsc a jeśli się pozgłaszacie a potem zrezygnujecie zabierzecie możliwość uczestnictwa innym osobom .

Pozdrawiam

Asia Rogowska

Zdjęcie z obozu z Białego Dunajca a na nim ci którzy jako pierwsi dobiegli na szczyt góry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *