OBÓZ LETNI MUAYTHAI Z Tajami i Rafałem Simonidesem

Oboz Muay Thai 2016

Przeżyj wakacyjną przygodę pod znakiem Muay Thai. Trenując pod okiem zawodników i trenerów prosto z Tajlandii, nabędziesz wied zy prosto ze źródła i ojczyzny tego sportu.

Obóz z doświadczonymi zawodnikami i trenerami prosto z Azji , pozwoli ci wejść na kolejny poziom zaawansowania boksu tajskiego. Ponadto adrenalinę zapewnią ci gry w Paintball oraz różne atrakcje. Jeśli marzy ci się wyjazd do Tajlandii, lub jeśli byłeś i pragniesz powrotu myślami do krainy Tajów, to z nami na obozie poczujesz jej klimat. Zasmakuj tajskich potraw, oraz naucz się i poczuj na sobie działanie tajskiego masażu. 3 posiłki dziennie, ponadto ogniska, całodniowy bufet, warsztaty kuchni tajskiej. Domki letniskowe z pełnym węzłem sanitarnym. Hala sportowa (wyłożone maty, podział na grupy zaawansowania). Piękna malownicza okolica. Okazyjna cena!!! w stosunku do przewidzianych atrakcji 1199PLN, możliwość dwóch rat. Ilość osób ograniczona, zgłoszenia pod nr tel. 883-383-111 // [email protected]

Polecam Rafał Simonides

Sylwetki trenerów:

Konkeanlek Sitpholek „Bee”

300 walk

Trzykrotny Mistrz Swiata Muaythai , walczył na Stadionach  Lumpinee i Raczadamnern. Chętnie dzieli się wiedza i jest bardzo przyjazną osoba! Po tygodniu treningów pod jego okiem wejdziesz na kolejny poziom swojego zaawansowania.

Thanit Im – Ohn

blisko 100 walk

Walczył i mieszka w Holandii i Włoszech stąd też przyswoił sobie styl K-1 oraz biegle włada językiem angielskim. Komunikatywny trener!

Rafał Simonides

98 walk  (w tym dwie wg . zasad Muayboran)

Mistrz Świata Muaythai, sześciokrotny mistrz prestiżowej federacji WMC. Komunikatywny trener, który wytłumaczy wszystko po Polsku 🙂

Treningi na hali sportowej, treningi w terenie oraz dodatkowe atrakcje: paintball, warsztaty kuchni tajskiej oraz masażu tajskiego, ogniska, projekcje multimedialne o Tajlandii.

W cenie: zakwaterowanie , wyżywienie (3 posiłki dziennie plus bufet całodzienny) , transport, program obozu, ubezpieczenie!

[nggallery id=35]

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *