O ALMMA na wodzie słów kilka

W sobotę, 05.07.2014r. odbyły się ostatnie w tym sezonie zawody Amatorskiej Ligi MMA. Impreza odbyła się w Jurkowie.

ALMMA 63, zwana też wakacyjna, tak jak rok temu, kończy sezon sportowych zmagań. Podczas gdy wszystkie pozostałe zawody były rozgrywane w halach, tak sobotnia ALMMA została rozegrana na świeżym powietrzu. Klatka była ustawiona na platformie zamocowanej na zalewie kąpieliska Chorwacja.

Tego dnia rozegrano też zawody w BJJ No Gi oraz Mistrzostwa Polski w Zapasach Plażowych ale największą uwagę przykuły turnieje MMA. Po raz kolejny dziesiątki młodych sportowców mogło sprawdzić się w tym trudnym sporcie. Pomimo początkowego opóźnienia zawody przebiegały dość sprawnie. Odrobinę problemów przysporzył piasek który był wnoszony z plaży na matę. Po rozegraniu walk eliminacyjnych klatka została przeniesiona w inne miejsce w którym zostały rozegrane finały kategorii.

Zawody spotkały się z dobrym odbiorem wśród zwykłych ludzi którzy przyjechali nad zalew wypocząć. Z ciekawością podchodzili i oglądali toczone walki.

To właśnie ta niecodzienna sceneria dla zawodów MMA sprawia, że na pewno za rok nie braknie chętnych do udziału w takiej imprezie.

Teraz czas na wakacyjną przerwę a kolejne zawody z cyklu ALMMA już 4.10.2014r. na które już teraz zapraszamy.

Poniżej jeszcze relacja video i zdjęcia (ze strony almma.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.