Nowy projekt partnerski ProElite i DREAM

(mmamania.com)

ProElite MMA i DREAM rozpoczęły wspólny program partnerski oraz program wymiany zawodników. Alians będzie wspierał wspólnie promowane eventy, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Japonii. Zawodnicy będą mogli walczyć u obydwóch promotorów.

Billy Kelly, szef ProElite, mówi: „Nasze partnerstwo z DREAM to budowanie więzi z największym japońskim promotorem mma. DREAM stworzył mocną ekipę zawodników oraz zespół wsparcia. Wymiana pozwoli na zbudowanie mostu kulturowego, który na pewno spodoba się fanom.”

Pierwszą wymianę zawodnikami zobaczymy już w sobotę 21 stycznia, kiedy ulubieniec fanów i gwiazda DREAM Ikuhisa „Minowaman” Minowa zawalczy z Kendallem „Da Spyder” Grove w walce wieczoru na gali ProElite.

Keiichi Sasahara, DREAM Event Producer, mówi: „Jestem zaszczycony partnerstwem z ProElite. Dla nas jest bardzo ważne, aby wzbogacać azjatycki i pan-amerykański rynek poprzez poprawę relacji z zagranicznymi organizacjami, jak ProElite. Program wymiany zawodników będzie pierwszym krokiem do wspólnego sukcesu obu organizacji.”

One thought on “Nowy projekt partnerski ProElite i DREAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *