Nowe zawodniczki w Invicta FC

Od kilku dni cieszymy się z dołączenia do Invicta FC „naszej” Karoliny Kowalkiewicz. Największy promotor kobiecego MMA na szeroką skalę podpisuje nowe kontrakty.

Jedną z nich jest walcząca w wadze piórkowej Faith Van Duin, obecna mistrzyni federacji Storm Damage. Nowozelandka jest niepokonana w MMA, ma za sobą rekord 4 zwycięstw z rzędu. Jest to pierwsza zawodniczka tej narodowości w Invicta FC.

Kolejną zawodniczką dołączającą do grona Invicty jest Amber Brown (3-1), zaczynająca jako zawodniczka wagi słomkowej, ale obecnie walcząca w dywizji atomowej. Walczyła dla King of the Cage i Pancrase.

Następną zawodniczką zakontraktowaną przez Invicta jest Livia Renata Souza. Brazylijka posiada czarne pasy judo i bjj. W 2013 roku walczyła 5 razy, wszystkie walki wygrywając przez poddanie, z czego 3 w pierwszych rundach. Uznaje się ją za jedną z najmocniejszych zawodniczek w wadze słomkowej.

Najnowszym nabytkiem Invicta jest walcząca w wadze słomkowej Ashley Greenway. Jej amatorski rekord wynosi 4-1, a sama zawodniczka ma nadzieję zadebiutować zawodowo na gali Invicta FC 8.

2 thoughts on “Nowe zawodniczki w Invicta FC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.