Nowe zabawki Conora McGregora

UFC

Conor McGregor do swojej listy drogich zabawek – na której znajduje się m.in. jacht za 4 miliony dolarów – dołącza swoje pierwsze Ferrari.

Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor musi sobie uprzyjemnić życie podczas rekonwalescencji po kontuzji złamania nogi i dlatego kupił sobie jeden z 63 jachtów Tecnomar Lamborghini 63 za ok. 4 miliony dolarów i ujawnił, że następną super zabawką będzie Ferrari SF90 Stradale Spyder za ponad 500 tysięcy dolarów.

Odpowiadając na pytania fanów na Twitterze w sobotnią noc, gwiazdor UFC ujawnił, że Lamborghini to jego ulubiona marka samochodu, ale właśnie zdecydował się na zakup pierwszego w swoim życiu Ferrari, a dokładnie rzecz ujmując modelu SF90 Stradale Spyder za który w podstawowej wersji trzeba zapłacić około 500.000 dolarów.

Sukcesy w Oktagonie UFC oraz biznesy poza nim dały McGregorowi możliwość kupienia wszystkiego, co chce.

Zamiłowanie McGregora do Lamborghini jest ogromne ponieważ oprócz modeli aut z wizerunkiem byka na masce w swoim garażu, McGregor kupił jacht Lamborghini, który posiada dwa silniki V12 MAN zdolne do wygenerowania 4000 koni mechanicznych, dzięki którym może rozwinąć 63 węzły prędkości maksymalnej.

Wracając do czterech kółek, wyprodukowano tylko 500 egzemplarzy Ferrari SF90 Stradale Spyder i McGregor będzie dumnym właścicielem jednego z nich. Samochód posiada hybrydowy napęd, a benzynowe V8 (o mocy 780 KM) z trzema silnikami elektrycznymi pozwala wygenerować 1000 KM. Ta olbrzymia moc oraz napęd na cztery koła katapultuje auto do 100 km/h w 2,5 sekundy, a do 200 km/h w równe 7 sekund.

Cena bazowa samochodu wynosi 511 250 dolarów (2,126 396 zł), ale jeśli „The Notorious” dostosuje ten samochód w sposób zbliżony do jachtu, na którym pojawił się znak Proper 12, to oczywiście będzie go to kosztować o wiele więcej.

Tym samym, Ferrari SF90 Stradale Spyder stanie w garażu McGregora obok takich aut jak Lamborghini Aventador Roadster, Lamborghini Urus, Lamborghini Huracan, Lamborghini Huracan Performante Spyder, McLaren 650S, Cadillac Escalade, Rolls-Royce Ghost, Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe, Rolls-Royce Dawn, Bentley Continental GT, Mercedes-Benz S-Class, BMW i8, Land Rover Range Rover Supercharged oraz Land Rover Discovery.

Pieniądze nie są problemem dla McGregora. Pierwszy w historii podwójny mistrz UFC znalazł się w tym roku na szczycie listy Forbes dla najbogatszych sportowców po tym, jak zarobił szacunkowo 180 milionów dolarów. Ta liczba została podana, zanim jego lipcowa trylogia z Dustinem Poirierem zarobiła 1,8 miliona sprzedanych PPV.

To tylko za jego osiągnięcia sportowe. Jeśli dodamy do tego pieniądze, które otrzymał ze sprzedaży udziałów w Proper No. 12 Whiskey, to podobno jest to kolejne 200 milionów dolarów.

Irlandczyk twierdzi, że w niedalekiej przyszłości wróci do Oktagonu UFC.

„Będę robił pełne sparingi mieszanych sztuk walki do kwietnia. Na luzie! Powrót będzie nieuchronny. Ale muszę być cierpliwy. Pokonam to!”

McGregor ujawnił również, że pozostały mu dwie walki w jego umowie z UFC – co oznacza jeszcze dwie duże wypłaty – i powiedział, że na pewno zmierzy się w trylogii z Nate’em Diazem.

„Na 1 miliard procent! Koniecznie!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *