Nowe wieści z RING XF

Informacja prasowa

RING XF – MISTRZOSTWA POLSKI AMATORSKIEGO MMA !!!

Tym razem organizacja Ring XF zaprasza wszystkich fighterów na Mistrzostwa Polski  Amatorskiego MMA federacji Ring XF

To nie pierwsze zawody jakie organizuje ta federacja.

– w tamtym roku zorganizowane zostały spore zawody, w których uczestniczyło 200 zawodników, prócz rushguarda za startowe, można było otrzymać naprawdę dobre nagrody, dzięki licznym  sponsorom. W tym  roku postanowiono na stałe wprowadzić zawody RING XF w kalendarz imprez MMA.

Zawody odbędą się 22-go  października na hali w Łasku. Jednak to nie wszystko co zaserwuje nam tego dnia RING XF, otóż uwaga !!!

WSZYSTKIE FINAŁY GRUP ZAAWANOSWANYCH ODBĘDĄ SIĘ NA GALI RING XF KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ  RÓWNIEŻ 22-GO PAŹDZIERNIKA RÓWNIEŻ W ŁASKU, JEDNAK NA INNEJ HALI.

-To nowość jaką proponujemy wszystkim, tego samego dnia czekają nas dwa osobne wydarzenia, każdy w ten sposób ma szanse poczuć jak to jest wychodzić do walki jak zawodowiec gdzie kibicuje mu kilkaset osób. Poczuć tą adrenalinę i  zmierzyć się ze stresem.

Więcej informacji wkrótce ale już możemy zapowiedzieć że tak jak poprzednim razem, także teraz wszyscy uczestnicy zawodów mogą liczyć na sporo nagród od sponsorów oraz upominek za startowe. Obydwa wydarzenia odbędą się pod patronatem burmistrza Łasku pana Gabriela Szkudlarka.

Pozdrawiam

Joanna Rogowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *