Nowe szefostwo UFC zwolni komentatorów Joe Rogana i Mike’a Goldberga?

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images
Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Najnowsze informacje wskazują, że wkrótce z organizacją UFC mogą pożegnać się dwaj komentatorzy Joe Rogan i Mike Goldberg.

Jaki jest powód tej decyzji? Jak zwykle chodzi o pieniądze, mnóstwo pieniędzy.

Według raportu o którym wspominaliśmy wczoraj, nowi właściciele UFC chcą zwiększyć czterokrotnie kwotę sprzedaży praw telewizyjnych w nowej umowie ze stacją FOX. W ramach prowadzonych negocjacji, nowi właściciele UFC będą chcieli przenieść produkcję do sieci.

Organizacja UFC zawsze ściśle strzegła produkcji swoich gal i programów, ale teraz będą chcieli jeszcze bardziej zmaksymalizować zyski i zrobić to jak najszybciej.

To dlatego jednym z kolejnych kroków miałoby być pozbycie się dotychczasowych głosów UFC w osobach Joe Rogana i Mike’a Goldberga. Niezawodny Dave Meltzer poinformował, że przynajmniej jedna sieć TV wnioskowała o usunięciu tego, co nazywają zapowiedziami w stylu “Hype Master” w wykonaniu Joe Rogana i Mike’a Goldberga.

Joe Rogan rozważał już odejście na emeryturę po tym jak po raz pierwszy pojawiły się informacje o planach sprzedaży UFC. Wygląda na to, że teraz Rogan może nie mieć już innego wyjścia. Jeżeli UFC faktycznie podejmie decyzję o zwolnieniu tych dwóch komentatorów lub chociażby jednego z nich, to oglądanie gal tej organizacji zapewne nie będzie już takie samo.

4 thoughts on “Nowe szefostwo UFC zwolni komentatorów Joe Rogana i Mike’a Goldberga?

  1. I stopniowo wszystko sie pieprzy. Tak samo kiedys byly plotki z Pride i K-1 , a potem te potezne organizacje upadały. Tu jest sytuacja nieco odwrotna, jest bardzo duzo $$$, ale zawodnicy nie sa zadowoleni, a calym zarzadzaniem i administracja powinni sie tez zajmowac emerytowani fighterzy (Liddell, Couture, Griffin itd) , a nie biznesmenki pod krawatem bez pasji

  2. Już wcześniej wywalili najlepszego cutmana świata, tego gościa, który opiekował się zawodnikami, a teraz Rogan, którego świetnie się słucha. Jedyny plus jaki w tym widze, to że boks zacznie wrócić do łask, jak mma będzie podupadać. Przeżyje…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *