Nowe informacje o stanie zdrowia Matta Hughesa – jest niewielka poprawa

Matt Hughes toczy obecnie najważniejszą walkę w swoim życiu, walkę o życie i jak podaje jego rodzina w oświadczeniu jest niewielka poprawa.

W zeszłym miesiącu Matt Hughes uległ poważnemu wypadkowi kiedy to zderzył się z jadącym pociągiem. Jego stan był na tyle poważny, że musiał zostać przetransportowany do szpitala śmigłowcem.

W ostatnim oświadczeniu rodziny Matta Hughesa, Beth Ulrici Hughes powiedziała, że jest niewielka poprawa stanu zdrowia, ale Matt wciąż walczy o swoje życie i zdrowie.

— Proszę zrozumieć, że Matt jest jedyną publiczną osobą w naszej rodzinie. Reszta nas to zwykli ludzie z małych miejscowości. Nigdy nie musieliśmy radzić sobie z mediami i stresem jaki się z tym wiąże. Wszyscy jesteśmy prywatnymi osobami i robimy wszystko, co w naszej mocy, by was informować, ale najważniejszy jest teraz Matt i jego powrót do zdrowia. Brak wiadomości, to dobra wiadomość!

— Matt został odłączony od respiratora i wykazał niewielki oznaki poprawy. Pojawiły się pewne historie i komentarze, które są przesadzone. Proszę, nie wierzcie we wszystko, co usłyszycie lub przeczytacie. To będzie długa droga w odzyskiwaniu przez niego zdrowia. Proszę o dalsze modlitwy za Matta. On jest silny, ma serce i nie podda się! Wierzymy, że odzyska zdrowie dzięki Bożej łasce i miłosierdziu! My jako rodzina prosimy wszystkich, aby nadal modlić się za Matta!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *