Nowa organizacja MMA zadebiutuje na polskim rynku we wrześniu

KOMMA to nowa organizacja MMA, która swoją pierwszą galę zapowiada na 13 września 2014 roku. Debiutancka gala tej federacji odbyć się ma w Koninie, a w walce wieczoru wystąpi czołowy polski piórkowy Krzysztof Klaczek. W rozwinięciu informacja prasowa organizatora.

Informacja prasowa:

13 września 2014 roku MMA na najwyższym poziomie zawita do Konina!
W gościnnych progach hali widowiskowo-sportowej Rondo zaprezentuje się szesnastu utalentowanych zawodników, którzy będą bohaterami debiutanckiej gali federacji KOMMA.
Postawiliśmy sobie za cel dostarczenie widzom dużej dawki sportowych emocji i nie rzucamy słów na wiatr. Promując agresywny i zdecydowany styl walki nagradzamy każdego zawodnika, który zwycięży przed upływem regulaminowego czasu.
O dynamikę i widowiskowość pojedynków zadbają przedstawiciele niższych kategorii wagowych – żadna walka nie będzie w limicie wyższym niż 84 kilogramy.
Pierwsza gala MMA w historii Konina nie mogłaby się odbyć bez udziału reprezentantów miejscowego klubu Shooters. Dlatego z przyjemnością ogłaszamy, że w walce wieczoru wystąpi najlepszy zawodnik wagi piórkowej w Polsce – Krzysztof Klaczek (7-2)! Posiadający passę czterech zwycięstw z rzędu (m.in. nad Alesem Jeziskiem I Mariuszem Abramiukiem) zostanie postawiony przed najtrudnieszym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze.
Już wkrótce więcej informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *