Nowa odsłona Fight24!

Z przyjemnością informujemy, że dziś wystartowała nowa odsłona strony Fight24.pl. Główną zmianą jest nowa szata graficzna, wyświetlanie newsów na stronie głównej oraz zmiana układu boksów po bokach strony. Został także dodany moduł wyświetlania filmów video. Całość nabrała teraz świeżości i nowoczesnego wyglądu a same zmiany są kolejnym krokiem rozwoju serwisu. Mamy nadzieję, że zmiany wszystkim Wam się spodobają.

Strona jest jeszcze w trakcie dopieszczania drobnych szczegółów, dlatego liczymy na Waszą wyrozumiałość. W przypadku jakichkolwiek problemów i usterek, bądź pomysłów prosimy pisać swoje uwagi w komentarzach.

28 thoughts on “Nowa odsłona Fight24!

 1. Mi osobiście bardziej podobała się wcześniejsza odsłona. Była bardziej czytelna i przyjazna dla użytkowników. Być może to kwestia przyzwyczajenia:), postaram się przywyknąć do nowej odsłony:) POZDRAWIAM

 2. To prawda, że być może mniej czytelna, ale zdecydowanie świeższa – to na plus. Ja zwykle jestem sceptyczny w przypadku zmian czegoś, co jest dobre, ale to mi się podoba.

  Fajnym gadżetem mógłby być taki box jak już jest, ale ze zmieniającymi się w nim obrazkami i newsami – mówię o czymś takim jak na WP.

 3. Prosimy o wyrozumiałość, strona wymaga jeszcze poprawek a to wymaga czasu. Nasz kolega Gokuson od długiego czasu pracował na tą wersją a dzisiaj cały dzień zajmował się konfiguracją. Dla nas to także nowa rzecz którą musimy poznać i wyłapać rzeczy, które należy poprawić lub zmienić, a zapewne wiecie, że niektóre rzeczy można wyłapać tylko podczas codziennego użytkowania strony. Wasze uwagi są także brane pod uwagę także możecie być o to spokojni.

 4. Strona graficznie faktycznie prezentuje się lepiej, ale jak już zostało powiedziane wcześniej mało czytelna ;/ nie wiem, który news już czytałem który nie, kolejność idzie bok czy do dołu, trochę to pomieszane. Mi osobiście białe tło nie przeszkadza

 5. Ok ale w takim razie gdzie w kolejności są te newsy z tego głównego bannera ze zdjęciami, które można przełączać? To będą najnowsze? I po jakimś czasie będą one stamtąd znikały i pojawiały się pod spodem? Bo to jest dla mnie jeszcze jakieś nie jasne..

 6. Może i poprzednia bardziej czytelna, ale jeszcze bardziej czytelna byłaby w notatniku, bo mniej rzeczy odwracałoby uwagę. Mi pasuje przejście z ukłądu bloga do strony informacyjnej 🙂

  Teraz fajnie zrobiony jest ten przełączalny główny banner, ale jedną rzecz bym zmienił. Bardzo podoba mi się pomysł z wyświetlaniem nadchodzących gal, ale 3 dni naprzód to trochę mało. Myślę sobie, że te 3 najbliższe można by pokazywać wraz z plakatem, ale za to pod spodem mniejszą czcionką datę i nazwę paru innych zbliżających się gal. Mnie głównie interesuje oczywiście UFC Strikeforce, a w tym momencie nie dowiem się kiedy jest najbliższa, bo wiszą tylko 3 pozycje – Bellator, MMA Challengers i jakaś Super Fight League.
  Brakuje mi kolejnych /ważnych/ gal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *