Nowa jakość K-1 dzięki Total Sport Asia i Golden Glory

Po 12 miesiącach nieobecności najlepszych na świecie zawodników K-1, zobaczymy ich w ringu na Glory World Series 23 marca w Moskwie. Wiodąca agencja marketingu sportowego Total Sport Asia (TSA) oraz Golden Glory nawiązały współpracę w celu stworzenia nowej jakości K-1 z najlepszymi zawodnikami. Podczas Glory World Series najlepsi zawodnicy będą walczyć na gali transmitowanej na żywo na całym świecie.

W walce wieczoru zobaczymy 4-krotnego mistrza K-1 Semmy Schilta. Poza tym w pojedynku Rosja vs USA zobaczymy starcie Sergeia Kharitonova z Markiem „Fight Shark” Millerem. Kolejnym pojedynkiem będzie walka Errola Zimmermana z Jerome Le Banner. Innymi gwiazdami jakie zobaczymy w ringu będą zawodnicy MMA: Dennis Stojnic, Dion Staring, Tommy Depret oraz zawodnicy Kickboxingu: Robin van Roosmalen, Igor Jurkovic oraz Maxim Vorovski.

Golden Glory oraz TSA podpisały wyłączny i długoterminowy kontrakt z gwiazdami K-1 i zawodnikami teamu GG Semmym Schiltem, Gokhanem Saki, Errolem Zimmermanem oraz Sergeiem Kharitonovem. Kończy to tym samym spór między zawodnikami i byłymi promotorami K-1 FEG o zaległych płatnościach i ucina dyskusje na temat przejęcia marki K-1. „My postanowiliśmy skupić się na zawodnikach, którzy poświęcili swoje życie i karierę, aby osiągnąć tak wysoki poziom,” ogłosiły TSA i GG.

Pierwsza gala Glory World Series, która odbędzie się w Moskwie nadawana będzie w ponad 80 krajach. Total Sports Asia udostępni prawa do transmisji tv na całym świecie. Golden Glory wychowało wielu mistrzów K-1 i MMA a właściciel i menager teamu Bas Boon był producentem ponad 300 wydarzeń sportów walki jakie odbyły się przez ostatnie trzy dekady. TSA jest wiodącą, niezależną agencją marketingu sportowego  na świecie. Jej głównym obszarem działalności jest dystrybucja praw medialnych, produkcja telewizyjna, sponsoring/licencje, organizacja wydarzeń sportowych oraz konsultacje.

Zapowiedź nadchodzącej gali

7 thoughts on “Nowa jakość K-1 dzięki Total Sport Asia i Golden Glory

  1. moze mi ktos powiedziec co sie dzieje z Pawłem Słowińskim ? Od jakiegoś czasu nic o nim nie słychać. Jedyna informacja jaką kojarze to ze mial stoczyc walke na ksw 15 ale z jakis tam powodow do niej nie doszlo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *