„Notorious” chce wykończyć całą dywizję piórkową

Przed Conorem McGregorem (15-2) kolejne wyzwanie w postaci walki z Dustinem Poirier (16-3) na gali UFC 178, która odbędzie się 27 września.

McGregor raczej nie przejmuje się specjalnie następną walką traktując ją jako kolejny pojedynek, który trzeba wygrać. Patrząc na ostatnie walki a właściwie na 11 kolejno wygranych walk, można odnieść wrażenie, że nadchodzący pojedynek to tylko formalność. Podczas ostatniego „UFC Tonight”, Irlandczyk powiedział kilka słów w kierunku swojego przyszłego rywala, zachowując przy tym trochę szacunku.

„Nie mam nic przeciw niemu. Jest miłym, skromnym dzieciakiem z przedmieścia, ale nie mam nic do niego. On również nie ma nic do mnie. Przychodząc do mnie, nie będzie to dla niego dobra noc. Kiedy obudzi się z nosem zaklejonym plastrem, zda sobie sprawę, że to był gość na wyższym poziomie. Ostatecznie, nie ma znaczenia co oni sobie myślą.”

Conor McGregor ma także swoje zdanie na temat innych zawodników dywizji piórkowej o czym nie omieszkał powiedzieć. Pojawiały się także niepochlebne komentarze na temat ostatniej walki McGregora w Irlandii przed własną publicznością.

„Dla mnie wszyscy ci mali z wagi piórkowej są jak płaczące dziewczyny. „Dlaczego on jest w głównej karcie w swoim rodzinnym mieście? Dlaczego on jest na najlepszej karcie roku?”

Ja jestem w formie 24/7 przez 365 dni w roku i pokazuję to w walkach. Nie mam zastojów, zawsze idę do przodu i odsyłam ludzi. Znam siebie  i wiem kto jest nowym królem. W mieście jest nowy król.

Teraz walka odbędzie się w Vegas, Dustin Poirier i ja zakończymy to w pierwszej rundzie i ruszę na krucjatę by wyeliminować dywizję piórkową jeden po drugim.”

12 thoughts on “„Notorious” chce wykończyć całą dywizję piórkową

  1. GOAT się wypowiedział trzeba to uszanować 🙂 Pod względem promowania przebija nawet sonnena w WWE byłby TOP gościem w UFC to wystarczy aby koleś na tym poziomie już miał wpisane w kontrakcie udziały w PPV

  2. Koles robi dobre promo i trolling a polaczki jak zwykle ból dupy w komentach. Dupa piecze co ? Nawet o was nie uslyszy chyba ze wpadnie do biedry na zakupy i go obsluzycie przy kasie hahaha. Cebulaki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.