„No Time” zapowiada nokaut na „Shogunie” w walce na UFC Fight Night 134

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Volkan „No Time” Oezdemir powiedział Mauricio „Shogunowi” Rua z którym zmierzy się na gali UFC Fight Night 134 w Hamburgu, że zostanie znokautowany w jak najbardziej honorowy sposób.

Do tego ciekawego pojedynku dojdzie 22 lipca i będzie to pierwsza gala dla Szwajcara na której stoczy walkę wieczoru. Dla jednego jak i drugiego zawodnika będzie to bardzo ważne starcie, ponieważ obydwaj liczą na to, że zwycięstwo przybliży ich lub nawet w szczególnych okolicznościach zagwarantuje im walkę o pas wagi półciężkiej.

Dla Mauricio Rua będzie to pierwsza walka z czołówką dywizji od dłuższego czasu. W ostatnich pojedynkach pokonał Antonio Rogerio Nogueirę, Coreya Andersona i Giana Villante. „Shogun” wygrał wszystkie te trzy walki, co doprowadziło go do pojedynku z Volkanem Oezdemirem.

Oezdemir zabrał głos Instagramie, odnosząc się do swojej kolejnej walki i wysłał wiadomość dla Mauricio Rua:

„@Shogunoficial zamierzam cię znokautować 22 lipca! Nie dlatego, że chcę, ale dlatego, że muszę! #NoTime #withallmyrespect #UFCHamburg”

Volkan Oezdemir po trzech wygranych walkach w UFC w tym dwóch przed czasem w pierwszej rundzie doszedł bardzo szybko na szczyt dywizji. W ostatniej walce zmierzył się z mistrzem wagi półciężkiej Danielem Cormierem na gali UFC 220, ale przegrał ten pojedynek przez TKO w drugiej rundzie. To była dopiero druga porażka w zawodowej karierze Oezdemira, która zakończyła serię pięciu zwycięstw z rzędu.

Na gali w Hamburgu zobaczymy jeszcze kilka innych ciekawych walk w tym pojedynek w wadze ciężkiej między Marcinem Tyburą i Stefanem Struvem. Obydwaj zawodnicy będą chcieli uniknąć trzeciej porażki z rzędu. Z kolei w wadze półciężkiej Glover Teixeira zmierzy się z Ilirem Latifi.

2 thoughts on “„No Time” zapowiada nokaut na „Shogunie” w walce na UFC Fight Night 134

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.