„No dalej, szefie. Dajcie show dla fanów” – Anderson Silva nie przestaje w dążeniach do zorganizowania walki z Conorem McGregorem

Buda Mendes/Getty Images

Przez kilka ostatnich miesięcy były mistrz wagi średniej UFC Anderson Silva wspomniał kilkukrotnie o potencjalnej super walce z byłym mistrzem wagi lekkiej i piórkowej Conorem McGregorem. McGregor, wykazał zainteresowanie tym pojedynkiem, ale jak dotąd do niego nie doszło nad czym bardzo ubolewa Brazylijczyk.

2 thoughts on “„No dalej, szefie. Dajcie show dla fanów” – Anderson Silva nie przestaje w dążeniach do zorganizowania walki z Conorem McGregorem

  1. Stawiam dużo forsy na Andersona. Nie widzę płaszczyzny w której Connor mógłby mu zagrozić. Jedyne zagrożenie to korba własna Andersona, żeby nie przesadził jak z Weidmanem. Connorowi bateryjki wyczerpią się najdalej pod koniec drugiej rundy, zwłaszcza jak przymasuje. Dodatkowo Andersonowi już wszystko jedno, a Connor zechce się pokazać i będzie machał tymi łapami jak wiatrakami.

  2. Conor tu conor tam rzucą tylko jego imię i pełno spekulacji co gdzie z kim może walczyć trochę to nudne jakby innych zawodników w ufc nie było ciekawszych którzy tak jak on nie każą długo na siebie czekać .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *