Niko Price vs. Alex Oliveira na UFC Fight Night 193

UFC

Efektownie walczący półśredni zawalczą na październikowej gali.

Jak poinformował portal MMAjunkie.com, podczas gali UFC Fight Night 193 dojdzie do pojedynku w limicie kategorii półśredniej pomiędzy Niko Pricem (14-5 2 NC, 6-5 2 NC w UFC) i Alexem Oliveirą (22-10-1 2 NC, 11-8 1 NC w UFC).

Price nie wygrał walki od ponad roku, w ostatnich trzech występach notował porażki w rywalizacji z Vicente Luque i Alexem Pereirą a pojedynek z Donaldem Cerrone uznano za nieodbyty z powodu dopingowej wpadki Niko. Pierwotnie starcie z Kowbojem zakończyło się remisem z powodu odjęcia punktu Price’owi za kilkukrotne trafienie rywala palcem w oko.

Oliveira również chce wrócić do zwycięstw po ostatnim roku niepowodzeń i przegranych w walkach z Shavkatem Rakhamonovem i Randym Brownem. Wcześniej Alex przez decyzje sędziów pokonał Petera Sobottę i Maxa Griffina.

Gala UFC Fight Night 193 odbędzie się 2 października w UFC APEX, w walce wieczoru Thiago Santos podejmie Johnny’ego Walkera w limicie dywizji półciężkiej. Podczas eventu wystąpi także Krzysztof Jotko podejmując Mishę Cirkunova.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *