Niewiarygodny nokaut po którym zawodnik… przełamał się na pół

Wasim Chellan Twitter

To co czyni nokaut wyjątkowym, to nie tylko sam cios, ale to co dzieje się z zawodnikiem, który przyjmuje cios po którym pada na deski. Niektóre nokauty są wyjątkowo spektakularne i szokujące jak ten, który zaraz zobaczycie.

Czasami po przyjęciu nokautującego uderzenia zawodnik chwieje się zanim ostatecznie upadnie. Czasami natychmiast zasypia i rozbija się na macie. Innym razem jego ciało usztywnia się jak deska i upada w którąkolwiek stronę poniesie go pęd?

Wszystkie te rzeczy sprawiają, że nokauty są zarówno piękne, jak i brutalne – niezależnie od tego, czy mówimy o boksie, MMA czy innym sporcie walki. W tym przypadku, mówimy o boksie, i gwarantujemy, że ten nokaut na długo zapadnie Wam w pamięci i nie skończy się na jednej powtórce. On po prostu przełamał się na pół!😲

Ten niesamowity nokaut autorstwa Wasima Chellana został wykonany niczym egzekucja na Yannie Lenvo (ostrzeżenie: drastyczne video):

Jest też widok spod ringu, który również powala na kolana:

Według BoxRec.com, walka odbyła się w lutym w Kapsztadzie w RPA i był to zawodowy debiut Chellana. Nagranie z nokautem zostało udostępnione w tym tygodniu przez Fight Africa, która promuje wydarzenie zaplanowane na 12 marca, na którym Chellan powróci na ring.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *