Niepokonany Mattia Schiavolin rywalem Oskara Piechoty na PROMMAC: Po prostu walcz!

W jednej z głównych walk PROMMAC: Po prostu walcz! w Lublinie, rywalem Oskara Piechoty będzie bardzo mocny i niepokonany Włoch – Mattia Schiavolin!  Będzie to zdecydowanie największe wyzwanie w karierze dla “Imadła”. 

Zawodnik z Padwy legitymuje się rekordem 8-0 w zawodowym oktagonie. Poza tym dwie jego walki zakończyły się remisem. Mattia to bardzo silny fizycznie zawodnik, który dodatkowo obdarzony jest nokautującym ciosem. Aż 6 zwycięstw odniósł właśnie w ten sposób. W tym aspekcie będzie to prawdziwy test dla postępów jakie czyni Oskar.

Stójka nie jest jednak jedynym atutem Schiavolina. Bardzo dobrze potrafi on wykorzystywać swoją siłę w klinczu oraz w parterze, gdzie wielokrotnie demonstrował solidne ground and pound. Poza tym potrafi mocno kopać i znakomicie używa kolan. To wszytko plus ciągłe dążenie do zakończenia walki przed czasem (wszystkie zwycięstwa odniesione w ten sposób) gwarantuje walkę, która będziecie oglądać na stojąco.

Wszyscy wiedzą jak duże są umiejętności Oskara i jaki jest jego potencjał. Przychodzi pora wznieść się na kolejny poziom, bo jeszcze nigdy nie walczył on z tak doświadczonym i mocnym przeciwnikiem. Jesteśmy pewnie, że ta walka do czerwoności rozgrzeje kibiców w hali im. Zdzisława Niedzieli oraz telewidzów Polsatu Sport.

Dwóch niezwykle widowiskowych i niepokonanych fighterów. Tylko ręka jednego z nich po raz kolejny powędruje w górę. Zobaczcie to z pod samego oktagonu!

Bilety już od 30 zł do nabycia na eventim.pl 

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *