Niepokonana Ketlen Vieira wzywa do pojedynku Marion Reneau

Esther Lin, MMA Fighting

Ketlen Vieira jest pewna swoich możliwości i w nastepnym pojedynku chciałaby zmierzyć się z Marion Reneau.

Marion Reneau (7-3-1) odkąd dołączyła do organizacji UFC jeszcze ani razu nie została pokonana przez rywalkę z Brazylii. Kolejną przeciwniczką z Kraju Kawy, która chce spróbować swoich sił z Reneau jest niepokonana Ketlen Vieira (8-0).

Marion Reneau, która w lipcu skończy 40 lat, dwukrotnie w UFC mierzyła się z zawodniczkami z Brazylii. W pierwszej walce wygrała z  obecną pretendentką do tytułu Jessicą Andrade a w swoim ostatnim jak na razie występie w Oktagonie zremisowała z Bethe Correią.

Ketlen Vieira w swojej zawodowej karierze stoczyła osiem walk i wszystkie z nich zapisała na swoją korzyść. W organizacji Dany White’a stoczyła jak na razie 2 zwycięskie pojedynki, oba zakończone przez decyzje. W swoim ostatnim pojedynku pokonała przez jednogłośną decyzję sędziów Ashlee Evans-Smith.

Zapytałam o Marion ponieważ jej występy przeciwko Brazylijkom była na bardzo dobrym poziomie. Reneau poddała Andradę i zremisowała z Correią w walce, którą według mnie wygrała. Dlatego chce się z nią zmierzyć.

Vieira przeniosła się do Rio de Janeiro i aktualnie trenuje razem z Jose Aldo oraz Eduardo Dantasem w klubie Nova Uniao.

Ona jest bardzo twardą zawodniczką i miała bardzo dobre walki w UFC. To będzie bardzo dobry test dla mnie.

Chcę walczyć z najlepszymi aby wspinać się w górę rankingu. Nie wiem czy wejdę do pierwszej 10 rankingu po zwycięstwie, ale chcę walczyć z mocnymi rywalkami aby dojść jak najwyżej w tej kategorii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *