Niepokojący uraz ramienia Israela Adesanyi na kilka dni przed walką z Yoelem Romero na UFC 248

Combat TV

Mistrz wagi średniej UFC Israel Adesanya wydaje się mieć jakiś problem z lewą ręką, co zdradził jeden z ostatnich wywiadów przed zbliżającym się pojedynkiem z Yoelem Romero na gali UFC 248.

W wywiadzie dla Combat TV, widać na jednym z ujęć, że Adesanya ma nienaturalnie wyglądające zgrubienie na lewym przedramieniu. Od razu pojawiły się komentarze o zakażeniu gronkowcem, chociaż inni wykluczyli już taką możliwość. Póki co, wszystko jest tylko spekulacjami.

Kliknij aby powiększyć

W tym momencie każda możliwość zakażenia gronkowcem lub innego rodzaju dolegliwości medyczne Adesanyi jest kwestią czysto spekulacyjna. Jednak jakakolwiek oznaka choroby lub urazu powoduje natychmiastowe poruszenie wśród fanów i nie ma się czemu dziwić, ponieważ wszyscy z niecierpliwością oczekują jego walki z Romero.

Israel Adesanya wejdzie do klatki na UFC 248 za sześć dni w Las Vegas, kiedy stanie do pojedynku z Yoelem Romero w pierwszej obronie tytułu mistrza wagi średniej. Adesanya miał początkowo walczyć z Paulo Costą, ale po tym jak Costa doznał kontuzji, UFC zdecydowało się zestawić Romero do walki o tytuł, pomimo tego, że ma za sobą dwie przegrane z Costą i Robertem Whittakerem.

Oczywiście, tak długo jak nie podano oficjalnego komunikatu, walka odbędzie się zgodnie z planem. Jednak wszyscy wiemy, że komisje sportowe mogą być bardzo restrykcyjne, jeśli chodzi o warunki medyczne, w tym potencjalne infekcje gronkowcem. Miejmy nadzieję, że to zgrubienie na przedramieniu Adesanyi nie jest niczym poważnym, co mogłoby zagrozić pojedynkowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *