Nieoficjalnie Zabit Magomedsharipov vs Koreański Zombie na UFC 249

Nieoficjalnie mówi się planowanym zestawieniu na gali UFC 249 pojedynku w wadze piórkowej między Zabitem Magomedsharipovem a „Koreańskim Zombie” Chanem Sung Jungiem.

Pojedynek między tymi dwoma czołowymi zawodnikami dywizji piórkowej zapowiada się wyśmienicie biorąc pod uwagę ich umiejętności i style walki.

Zabit Magomedsharipov (18-1 MMA, 6-0 UFC) zajmuje #3 miejsce w rankingu dywizji piórkowej stoczył w UFC sześć walk wygrywając wszystkie z czego trzech rywali skończył przed czasem. W ostatnich trzech pojedynkach, Magomedsharipov pokonał Brandona Davisa przez poddanie w drugiej rundzie oraz Jeremy’ego Stephensa i Calvina Kattara przez jednogłośną decyzję.

Chan Sung Jung (16-5 MMA, 6-2 UFC) lepiej znany pod pseudonimem Koreański Zombie, zajmuje #4 pozycję w rankingu dywizji piórkowej. Koreańczyk po pechowej porażce z Yairem Rodriguezem przez nokaut na sekundę przed końcem walki, stoczył dwie zwycięskie walki. Jung pokonał najpierw przez TKO w pierwszej rundzie Renato Moicano, a następnie skończył przez TKO Frankiego Edgara również w pierwszej rundzie.

Gala UFC 249 odbędzie się 18 kwietnia w Barclays Center w Brooklynie w Nowym Jorku. Walką wieczoru będzie pojedynek o tytuł wagi lekkiej między mistrzem Khabibem Nurmagomedovem a Tonym Fergusonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *