Nieoficjalnie Mauricio Shogun Rua wróci do akcji na walkę z Samem Alvey’em na gali UFC Fight Night 164

Fot. UFC

Były mistrz wagi półciężkiej UFC i legenda MMA Mauricio Shogun Rua (26-11 MMA, 10-9 UFC) wraca do gry! W swojej kolejnej walce zmierzy się z Samem Alvey’em (33-13 MMA, 10-8 UFC) na gali UFC Fight Night 164 w brazylijskim Sao Paulo.

Osoba znająca sytuację, ale chcąca pozostać anonimową potwierdziła powrót Mauricio Rua o czym wcześniej poinformowało ESPN.

W swojej ostatniej walce w grudniu 2018 roku, Rua udowodnił, że bukmacherzy nie mają racji pokonując Australijczyka Tysona Pedro w trzeciej rundzie przez TKO. Przed zwycięstwem nad Pedro, Rua miał serię trzech zwycięstw z Antonio Rogerio Nogueirą, Coreyem Andersonem i Gianem Villante, ale Anthony Smith zakończył dobrą passę Brazylijczyka nokautując go w pierwszej rundzie.

Sam Alvey jest w dosyć trudnej sytuacji, a sprawy mogą się jeszcze bardziej skomplikować, kiedy stanie do walki na terytorium rywala. Alvey przegrał trzy walki z rzędu z Antonio Rogerio Nogueirą i Jimmym Crute przez TKO oraz z Klidsonem Abreu przez decyzję w ostatniej walce.

Gala UFC Fight Night 164 odbędzie się 16 listopada w Ginasio do Ibirapuera w Sao Paulo. Walką wieczoru będzie pojedynek w wadze półciężkiej między Janem Błachowiczem a Ronaldo Souzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.