Nieoficjalnie Dana White jest zainteresowany walką Curtis Blaydes vs Alexander Volkov na UFC w Moskwie

Mike Roach & Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Według informacji podanej przez Bretta Okamoto z ESPN wynika, że Dana White jest zainteresowany zestawieniem pojedynku między Curtisem Blaydesem a Alexandrem Volkovem na gali UFC w Moskwie.

Zarówno Alexander Volkov (30-6) po swojej ostatniej wygranej z Fabricio Werdumem na gali UFC Fight Night 127 jak i Curtis Blaydes (10-1, 1 NC) po zwycięstwie z Alistairem Overeemem na gali UFC 225 są mocnymi kandydatami na pretendentów do walki o tytuł mistrza wagi ciężkiej. Obydwaj zakończyli swoje walki przed czasem przez KO. Jeden z nich miałby zmierzyć się ze zwycięzcą pojedynku między mistrzem wagi ciężkiej Stipe Miocicem a mistrzem wagi półciężkiej Danielem Cormierem, którzy zmierzą się na gali UFC 226.

Brett Okamoto z ESPN donosi, że Dana White jest zainteresowany zestawieniem Blaydesa i Volkova w pojedynku na gali UFC Fight Night 136 w Moskwie zaplanowanej na 15 września, który miałby wyłonić pretendenta do walki o tytuł.

Jeszcze w grudniu przed walką z Alistairem Overeemem, Curtis Blaydes wskazał Alexandra Volkova jako jednego z tych zawodników z którymi chciałby się zmierzyć.

„Jest przede mną kilku facetów, którzy będą starali się zawalczyć o dobre pojedynki na wysokim poziomie. Podoba mi się pomysł walki z Alexandrem Volkovem.”

Curtis Blaydes wciąż zajmuje jeszcze #4 pozycję w rankingu wagi ciężkiej, a Alexander Volkov miejsce #3, ale po gali UFC 225 nastąpią jeszcze zmiany w rankingu i bardzo prawdopodobne, że obydwaj zawodnicy awansują wyżej. Po zwycięstwie z Overeem, Blaydes wyraził zainteresowanie pojedynkiem rewanżowym z Francisem Ngannou z którym przegrał swoją jedyną walkę w karierze kończąc przez TKO w drugiej rundzie na gali UFC Fight Night 86. Blaydes stwierdził, że walka o pas lub rewanż z Francisem Ngannou, to jedyne walki, które go teraz interesują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *