Nieoficjalna informacja o walce Gokhana Sakiego na gali UFC 226

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Pojawiła się nieoficjalna informacja o możliwym powrocie do rywalizacji w Oktagonie Gokhana Sakiego, który miałby wystąpić na gali UFC 226.

Znakomity kickboxer Gokhan Saki stoczył we wrześniu ubiegłego roku swoją drugą zawodową walkę w MMA pokonując na gali UFC Fight Night 117 Henrique da Silvę nokautując go w pierwszej rundzie. Za tę walkę zgarnął bonus w wysokości 50 tys. dolarów za Performance of the Night.

Rekord w MMA Gokhana Sakiego nie jest zbyt imponujący bo to tylko 1-1, ale być może będzie miał okazję go powiększyć o drugie zwycięstwo na gali UFC 226. Na holenderskiej stronie Fox Sports, Marcell Dorff podał informację o potencjalnej walce Sakiego właśnie na lipcowej gali. Nazwisko rywala nie jest jeszcze znane.

O Gokhanie Sakim zrobiło się głośno właśnie w ubiegłym roku, kiedy Turek podpisał w maju  kontrakt z UFC. Po wygranej walce z da Silvą, Saki miał zmierzyć się z Khalilem Rountree na gali UFC 219, ale przez kontuzję kolana musiał się z niej wycofać. Jego miejsce zajął Michał Oleksiejczuk.

Gala UFC 226 odbędzie się 7 lipca w T-Mobile Arena w Las Vegas w stanie Newada. W głównym pojedynku wieczoru zobaczymy pojedynek mistrzowski między mistrzem wagi ciężkiej Stipe Miocicem a mistrzem wagi półciężkiej Danielem Cormierem.

One thought on “Nieoficjalna informacja o walce Gokhana Sakiego na gali UFC 226

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *