Nie żyje Mariusz „Ryjek” Adam, miał stoczyć walkę na gali Krwawy Sport 3 – walki na gołe pięści!

Krwawy Sport

Organizacja Krwawy Sport podała dzisiaj bardzo przykrą wiadomość o śmierci Mariusza „Ryjka” Adama, który miał wystąpić na wczorajszej gali Krwawy Sport 3 – walki na gołe pięści!

Niestety przykra wiadomość do nas spłynęła. Nie żyje Mariusz "Ryjek" Adam- zawodnik, który miał zawalczyć na wczorajszej…

Opublikowany przez Krwawy Sport – walki na gołe pięści Niedziela, 9 maja 2021

Mariusz Adam miał stoczyć pojedynek w kickboxingu na gołe pięści z Konradem Podemniakiem. Adam był obecny na piątkowej ceremonii ważenia, ale według pojawiających się informacji, w sobotę 8 maja został zgłoszony jako zaginiony.

„Mariusz w sobotę, 8 maja br., około godziny 13, wyszedł ze swojego mieszkania w Gdyni na Grabówku. Następnie o godzinie 13.40 wysiadł z autobusu na przystanku obok urzędu miasta w Gdyni. Kierował się w stronę bulwaru Gdyńskiego. Od tamtej chwili nikt nie wie, co dzieje się z mężczyzną, gdyż jego telefon jest nieaktywny” – informował profil SOS Zaginięcia. „Sprawa jest bardzo poważna, gdyż Mariusz miał wczoraj stoczyć walkę na gali Krwawy Sport 3, do której przygotowywał się od dłuższego czasu”.

Nie pojawił się na gali na której miał walczyć. Przyczyny śmierci Adama ustala prokuratura.

Jak podał serwis trojmiasto.wyborcza.pl:

– Znalezione zostało ciało 36-letniego mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Obecnie trwają ustalenia okoliczności śmierci – powiedziała „Wyborczej” asp. Jolanta Grunert, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Mariusz Adam był uczestnikiem takich programów jak m.in. „Hell’s Kitchen”, „You Can Dance” i „Warsaw Shore”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.