„Nie rozumiem, co się dzieje. Gdzie walczymy i czy w ogóle walczymy” – Khabib Nurmagomedov o niepewnej sytuacji dotyczącej walki z Tonym Fergusonem

@KhabibPakistaniFans Facebook

Khabib Nurmagomedov wydaje się być zaskoczony obecną sytuacją związaną z jego planowanym pojedynkiem i jak sam twierdzi, nie wie, co się dzieje z jego walką z Tonym Fergusonem na gali UFC 249.

Khabib Nurmagomedov i Tony Ferguson mieli walczyć 18 kwietnia na UFC 249 na Brooklynie w Nowym Jorku. Jednak ta miejscówka została odwołana i UFC usilnie starało się znaleźć inne miejsce. Prezydent UFC, Dana White powiedział ostatnio, że nowa lokalizacja jest już ustalona i gala odbędzie za zamkniętymi drzwiami.

Tymczasem mistrz wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov nie wie nic o swojej walce – jaka jest jej lokalizacja i czy w ogóle będzie walczył 18 kwietnia. Ponadto Khabib przerwał swój obóz treningowy w Stanach Zjednoczonych w AKA i powrócił do rodzinnego Dagestanu.

„Abdullah i ja, nie możemy w ogóle zrozumieć, co się dzieje. Gdzie walczymy i czy w ogóle walczymy. Ale co z wagą i miejscem walki, nie wyobrażałem sobie, że #UFC249 będzie czymś takim.”

Ten pojedynek jest wyczekiwany przez wszystkich, zarówno fanów MMA jak i samych zawodników po UFC, które stara się zestawić Khabiba Nurmagomedova i Tony’ego Fergusona już po raz piąty. Poprzednie cztery próby podejmowane w ciągu pięciu ostatnich lat kończyły się niepowodzeniem.

Jeśli mamy wierzyć Dana White’owi, gala UFC 249 rzeczywiście odbędzie się 18 kwietnia w miejscu, które zostanie zapewne wkrótce ogłoszone. Jednak w związku z tym, że wiele krajów zamyka granice z powodu pandemii koronawirusa, nie jest pewne, czy Nurmagomedov lub Ferguson będą mogli nawet wyjechać lub wrócić do swojego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.