„Nie możesz się wiecznie ukrywać” – Marvin Vettori nie ustaję w nękaniu mistrza Israela Adesanyi

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Pretendent do tytułu wagi średniej UFC Marvin Vettori wysłał wiadomość do mistrza dywizji Israela Adesanyi, mówiąc mu, że nie może się wiecznie przed nim ukrywać.

Marvin Vettori ma za sobą jednostronne zwycięstwo nad Kevinem Hollandem na UFC on ABC 2 i zaraz po zakończeniu walki dał jasno do zrozumienia, że celuje w rewanż z mistrzem Israelem Adesanyą, człowiekiem, który pokonał go przez niejednogłośną decyzję w 2018 roku. Do tej pory była to najbardziej wyrównana walka, jaką mistrz stoczył w wadze 185 funtów, a Vettori chce ciągle o tym przypominać mistrzowi. Podczas gdy wydaje się, że Adesanya będzie walczył z Robertem Whittakerem w kolejnym rewanżu, Vettori wciąż pozostaje optymistą, że będzie następnym człowiekiem w kolejce.

W poniedziałek na swoich mediach społecznościowych Vettori wysłał kolejną wiadomość do mistrza, mówiąc mu, że nie może wiecznie się przed nim ukrywać. Oto, co „The Italian Dream” napisał na swoim Twitterze.

„@stylebender co słychać mały człowieku, jesteś gotowy? Czy nadal karmisz bananami swojego psa z własnych ust? Pytam dlatego, że chciałbym wybić ci wszystkie zęby, abyś mógł to zrobić jeszcze lepiej. Nie można się wiecznie ukrywać, to nieuniknione.”

Vettori ma za sobą zwycięstwa nad zawodnikami z pierwszej dziesiątki dywizji: Kevinem Hollandem i Jackiem Hermanssonem i jest obecnie notowany w pierwszej piątce w wadze 185 funtów, więc to ma sens, że domaga się walki o tytuł. Pierwsza walka pomiędzy Vettorim i Adesanyą zakończyła się niejednogłośną decyzją na korzyść mistrza. Wyobraźmy sobie, że ta decyzja byłaby odwrotna i historia dywizji średniej potoczyłaby się zupełnie inaczej. Adesanya wygrał tę walkę i stał się gwiazdą tego sportu. Vettori natomiast nadal wygrywa walki i dąży do rewanżu z Adesanyą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *