„Nie jest tak dobry jak mu się wydaje” – Robert Whittaker nie był pod wrażeniem ostatniej walki Israela Adesanyi

sportingnews.com

Robert Whittaker wystawił ocenę mistrzowi wagi średniej Israelowi Adesanya za walkę z Marvinem Vettorim na UFC 263. Zdaniem Whittakera był to średni występ.

Robert Whittaker dobrze ocenia swoje szanse w walce z Israelem Adesanyą po obejrzeniu walki „The Last Stylebender’a” z Marvinem Vettorim na UFC 263.

Whittaker (23-5) będzie walczył z Adesanyą (21-1) o tytuł mistrza wagi średniej w rewanżu. Adesanya zdobył pas mistrzowski dywizji 185 funtów po znokautowaniu Whittakera na UFC 243 w dniu 6 października 2019 roku na Marvel Stadium w Melbourne w Australii. „The Reaper” obserwował obronę tytułu Adesanyi przeciwko Vettoriemu w Gila River Arena w Glendale i nie był pod zbyt dużym wrażeniem.

„Oglądając tę walkę z Vettorim, można zobaczyć, że Adesanya nie jest nietykalny” – powiedział Whittaker w rozmowie z Daily Telegraph. „To wzmocniło fakt, że on jest bardzo ludzki. Można go naruszyć. Tak naprawdę uważałem, że jego występ był przeciętny. Nie przeciętny w kontekście bycia złym, ale  nie zrobił nic więcej niż to, co musiał zrobić. Nie zrobił nic spektakularnego. Nie zrobił nic więcej niż trzeba, co jest dobrym podejściem.

Ale to z pewnością nie stawia cię w królestwie Bogów. On na pewno nie jest Bogiem. Jest bardzo dobrym zawodnikiem, na pewno, ale nie jest tak dobry jak mu się wydaje”.

Adesanya odniósł się do analizy Whittakera. Mistrz umieścił wpisy w mediach społecznościowych, w których postanowił przypomnieć „Żniwiarzowi” jak Adesanya go pokonał.

„Jeśli jestem „nie tak dobry, jak myślę, że jestem”, to co to czyni z ciebie.”

„Może nie jestem dla ciebie bogiem, ale ochrzciłem cię #Jezus”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *