Nie będzie walki Różalski vs. Słowiński na KSW 15

(fot. ronin5.com)

Z przykrością informujemy wszystkich fanów wszechstylowej walki wręcz, że na piętnastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki’ nie dojdzie do pojedynku pomiędzy dwoma debiutantami w formule MMA, Marcinem Różalskim i Pawłem Słowińskim. Ten drugi z przyczyn osobistych nie może pojawić się w Polsce w terminie, gdy odbywać się będzie gala KSW15. 

– Jestem mocno rozczarowany zachowaniem Słowińskiego. O tym, że istnieją jakiekolwiek okoliczności mogące uniemożliwić wyjazd z kraju powinien poinformować na etapie potwierdzania walki. Już nigdy nie zobaczymy dwóch najbardziej znanych polskich zawodników K1 w debiutanckiej walce MMA i dlatego osobiście bardzo żałuję, że nie dojdzie do tego pojedynku – wyznaje Martin Lewandowski.
– To są zawsze przykre momenty . Szczególnie w tej branży, bo to nie gra zespołowa i utrata jednego zawodnika jest tożsama z utratą całej gry, walki. Przykro jest fanom, nam, przykro jest wszystkim.
Marcin wkrótce otrzyma propozycję nowego przeciwnika, a już dziś wiemy ,że jest gotów na o wiele więcej niż był kiedy oficjalnie rozpoczął treningi MMA. Różalski dziewiętnastego marca odbędzie swoją pierwszą walkę na KSW bez względu na wszystko –
mówi Maciej Kawulski.

Oświadczenie Pawła Słowińskiego

Drodzy Polscy fani
Chciałbym przeprosić wszystkich za to, że nie wystąpię na gali KSW 19 marca. Z przykrością muszę ogłosić, że z powodu wcześniejszych zobowiązań i przyczyn osobistych muszę być w tym czasie w Australii.
Mam nadzieję wystąpić jeszcze w przyszłości w Polsce na innej gali KSW. Kiedy pojawi się taka możliwość, zrekompensuję fanom moją marcową nieobecność, dając dobrą walkę.
Paweł „the Sting” Słowiński

Pragniemy również poinformować, że nadal aktualny jest występ „Różala”. Wkrótce poznamy nazwisko jego nowego przeciwnika.

konfrontacja.com

2 thoughts on “Nie będzie walki Różalski vs. Słowiński na KSW 15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *