Nick Newell poznał przeciwnika w Dana White’s Tuesday Night Contender Series

Rich Burmaster

Nick Newell zawalczy o angaż w organizacji UFC.

Nick Newell (14-1), który urodził się z niekompletną lewą ręką. Swój najbliższy pojedynek stoczy na gali Dana White’s Tuesday Night Contender Series, która odbędzie się 24 lipca. Poznaliśmy również jego rywala, którym będzie niepokonany, Alex Munoz (4-0). Walka z Munozem będzie ogromną szansą dla Newella na angaż do UFC.

Nick Newell to były pretendent do mistrzowskiego pasa organizacji WSOF. W swojej zawodowej karierze przegrał tylko jeden pojedynek, w którym uległ obecnemu zawodnikowi UFC, Justinowi Gaethje. W ostatniej walce, która odbyła się w marcu tego roku, pokonał przez poddanie Sonny’ego Luque.

Alex Munoz to niepokonany zawodnik Team Alpha Male, który występował dotychczas na mniejszych galach w USA, Trynidadzie i Tobago oraz Brazylii. Trzy z czterech pojedynków kończył przed czasem. Ostatni występ zanotował w listopadzie 2016 roku, pokonując Matheusa Ubirajara przez jednogłośną decyzję.

Czy Nick Newell zaliczy dobry występ przeciwko Monozowi i zostanie zawodnikiem organizacji UFC? Dajcie znać w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *