Nick Newell nie dostał jeszcze kontraktu z UFC, ale otrzymał propozycję dzięki której będzie o krok od dołączenia do organizacji

mikethetruth.com

Nick Newell, który starał się o podpisanie kontraktu z UFC dostał odpowiedź od Dana White’a. „Notorious” dostał propozycję występu w turnieju Tuesday Night Contender Series w którym zwycięstwo da mu bilet do UFC.

Zapewne Nick Newell liczył na to, że od razu dostanie szansę na rywalizację w UFC, ale z drugiej strony walka w tym turnieju, to tylko krok od dołączenia do największej organizacji MMA na świecie. Biorąc pod uwagę umiejętności Newella i to w jaki sposób i jak szybko rozprawiał się ze swoimi przeciwnikami, zwycięstwo w turnieju może być tylko kwestią czasu.

Oto, co miał do powiedzenia Nick Newell po rozmowie z Daną White’em.

„Chcę podziękować Danie White’owi, Seanowi Shelby’emu i Mickowi Maynardowi za to, że uwierzyli we mnie i dali mi szansę. Nadal muszę wyjść tam do walki i udowodnić co potrafię. Jestem wdzięczny za tę możliwość.”

Głos w tej sprawie zabrał również menadżer Newella, Ali Abdelaziz.

„Chcę podziękować Danie White’owi. Od 20 lat spełnia marzenia i właśnie spełnił jedno z największych marzeń Nicka. Jestem wdzięczny za to. Takie rzeczy sprawiają, że jestem bardziej pokorny.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *