Nick Diaz jest w lepszej formie niż GSP

(mmamania.com)

„W walce z Diazem, GSP będzie się musiał postarać. To będzie pierwszy raz, kiedy zmierzy się z kimś, kto jest w lepszej formie, niż on. Diaz jest w świetnej i to największy jego atut przed walką, ale GSP też ma ich wiele – stójka, poddania, parter… W każdej płaszczyźnie wygrywa. Diaz jest tak różny od niego w stójce, ale może wyjdzie mu szczęśliwy strzał jak w walce z Robbie Lawlerem, ale generalnie widzę zwycięstwo GSP.”

Matt Hughes uważa, że walkę wieczoru na UFC 137 wygra dotychczasowy mistrz wagi półśredniej Georges St. Pierre, chyba że były mistrz tejże wagi Strikeforce, Nick Diaz trafi „lucky punch”. Hughes uważa Diaza za lepszego sportowca, ale w jego odczuciu „Rush” nie straci nic ze swoich atutów, bo Kanadyjczyk jest wszechstronnie wyszkolony.

12 thoughts on “Nick Diaz jest w lepszej formie niż GSP

  1. Diaz jest groźny to fakt, ale czy tak otwarcie walczący zawodnik Strikeforce ma szansę z GSP??? Wątpię, ale przekonamy się pod koniec października. Ja trzymam kciuki za Rushem.

  2. hehe nie mówcie że ten debil z sflaczałymi mięśniami pokona Rusha!wszystkie jego walki sa daremne w każdej dostawał baty tylko jakimś cudem udawało mu się wygrywać!zobaczycie to będzie jedna z łatwiejszych walk dla GSP

  3. ^up

    co?! proszę Cie.. oglądnij jeszcze raz walki Diaza, bo chyba im się nie przyjrzałeś.. Diaza może nie jest specjalnie wytrzymały ale spójrz na jego psychikę. Gościu upada przy strzale, a po chwili wstaję i roznosi przeciwnika. Ja mam wrażenie że każdy strzał na szczękę Nicka go nakręca. Georges jeszcze nie miał do czynienia z kimś takim. Sądzę że także parter Nicka jest skuteczniejszy. A co Ty tu z mięśniami wyjechałeś oO co prawie nic nie znaczą w tym sporcie ?!

  4. Matt Hughes chyba się naćpał! Stójka i poddania są na korzyść Diaza i jeśli obroni obalenia GSP to wreszcie ten nudny kanadyjczyk dostanie wpi**dol za te wszystkie nudne walki które funduje od kilku lat!

  5. Będę kibicował GSP choć zgodzę się z przedmówcami,że nudziarz z niego straszny…ale efektywny! Faktycznie Diaz walczy o niebo bardziej widowiskowo efektownie i równie efektywnie ale jakoś kolesia nie trawię za tą jego wiecznie skrzywiona gębę i te fakolce które wciąż pokazuje wszystkim. Jednak szacunek i uśmiech bardziej przekonuje mnie do GSP i mam nadzieję, że wygra. Oby nauczył pokory wiecznie skrzywionego i jakże niesympatycznego i bez szacunku dla swoich przeciwników Diaza. Oby również GSP dał widowisko godne tej „unifikacyjnej” stawki bo powinny być gromy i pioruny i jest to dla mnie jedna z najbardziej oczekiwanych walk. Sądzę, że nie będzie to nudziarska walka znając temperament Diaza nie pozwoli na to 😉

  6. GSP wygra i to bez problemu jest o wiele bardziej wszechstronnym zawodnikiem;)nie na darmo tyle czasu dzierzy juz pas;)obecnie nie ma zawodnika w tej kategori wagowej zeby z nim wygrac;p

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *