Nick Diaz chce znowu walczyć

Prezes UFC Dana White na konferencji po UFC 162 oznajmił, że Nick Diaz napisał mu ostatnio smsa, że chce wrócić do Octagonu. Wygląda na to, że po raz kolejny była to krótka emerytura.

„Napisał do mnie, że zerwał z dziewczyną i chce znowu walczyć.”

Diaz oznajmił odejście z UFC po porażce z Georgesem St. Pierre w marcu, stwierdzając, że nie chce już walczyć. Później sam próbował swoich sił promotorskich w WAR MMA.

4 miesiące po ostatniej walce wygląda, że Diazowi brakuje rywalizacji w klatce. Były mistrz wagi półśredniej Strikeforce ma za sobą dwie porażki z rzędu, a ostatnie zwycięstwo odniósł na UFC 137 w październiku 2011, pokonując B.J. Penna.

Nie wiadomo, w jakiej wadze Diaz chce walczyć i z jakim przeciwnikiem.

7 thoughts on “Nick Diaz chce znowu walczyć

  1. Ridge nie wydaję mi się by Diaz był bezradny w walcę z Diazem a po za tym do tej walki może dojść bo przed walką napewno Sonnen zaczoł być pierdolić jak David Haye jakim to on jest dobry fighterem itd. a Diaz zacznie mu ciśnąć i podkręcać atmosfere i Hajs się będzie zgadzał a tak wogólę jeśli doszło by do tej walki to Diaz powinien napluć Sonnenowi w ryj tak jak Dereck Chisora Władimirowi za to co odpierdala przed każdą walką pajac jebany bo nie wiem jak ciębie ale mnie w kurwiają te ja go gadki i chciał bym żeby ktoś mu dojebał tak jak Cain Antonio Silvie w 1 walce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.