Newsy dotyczące K-1 WGP 2010 Poland !

Sensacyjna walka wieczoru potwierdzona: Głogowski – Morkevicius

 
Michał Głogowski                                 Remigijus Morkevicius

Kibiców, krórzy zasiądą 28 marca na trybunach warszawskiej hali Torwar czeka nie lada gratka!
Możemy już oficjalnie potwierdzić, że jedną z superwalk wieczoru na gali K-1 World GP 2010, która odbędzie się 28 marca w Warszawie, będzie sensacyjny pojedynek najlepszego polskiego zawodnika K-1 Max Michała Głogowskiego z z jednym z najsłynniejszych europejskich zawodników MMA i K-1 MAX z Litwy Remigijusem Morkeviciusem.

Blisko 28 letni Remigijus Morkevicius to jedna z najbardziej znanych postaci europejskiego MMA i K-1 MAX. W MMA posiada świetny rekord walk 16 wygranych i tylko pięciu porażek. Zwycięstwa te zdobyte głównie w Japonii gdzie jest jedną z najbardziej rozpoznawanych postaci, walcząc tam od 2003 roku. W K-1 MAX walczył na największych i najbardziej prestiżowych imprezach K-1 MAX World GP m.in. przeciwko Masato – japońskiemu dwukrotnemu mistrzowi K-1 MAX WGP. Walcząc na japońskich ringach odniósł 5 zwycięstw i doznał 4 porażek. Ostatni występ i zarazem przegraną zanotował w 2008 roku w Nippon Budokan Hall z Brazylijczykiem Andre Didą.

Michał Głogowski to bezsprzecznie najlepszy polski zawodnik Kickboxingu i K-1 w kategorii do 70 kg. Ma na koncie tytuły amatorskiego mistrza świata i Europy WAKO w Kick-boxingu. Był finalistą K-1 MAX Europe 2008 w Warszawie gdzie dotarł po ciężkich pojedynkach z czołówką zawodników Wschodniej Europy. W tym samym roku pokonał jedną z największych francuskich gwiazd Muay Thai i K-1 MAX Abdellaha Mabela. W 2009 roku Polak ponownie walczył na gali K-1 WGP 2009 in Poland, w Łodzi i pokonał Węgra Norberta Balogha przed czasem w 2 rundzie.

Tomasz Sarara i Izu Ugonoh w ósemce turnieju GP!

  

Izu Ugonoh                                         Tomasz Sarara

W podstawowej ósemce turnieju GP na gali K-1 World GP 2010 Warszawa nasz kraj reprezentować będzie dwóch czołowych polskich zawodników: Tomasz Sarara i Izu Ugonoh.

2 thoughts on “Newsy dotyczące K-1 WGP 2010 Poland !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *