Neil Magny vs. Shavkat Rakhmonov na UFC Fight Night 209

Pojedynek półśrednich w karcie czerwcowej gali.

Wczoraj portal MMAJunkie.com podał informację o interesującej walce w dywizji półśredniej a nie wiele później zostało to potwierdzone w mediach społecznościowych przez jednego z zainteresowanych. Na gali UFC Fight Night 209 Neil Magny (26-8, 19-7 w UFC, #10 w rankingu UFC) podejmie Shavkata Rakhmonova (15-0, 3-0 w UFC, #15 w rankingu UFC).

Magny odnosił zwycięstwa w pięciu z sześciu ostatnich występów. Neil pokonał m.in. Robbiego Lawlera, Geoffa Neala i Maxa Griffina. Ostatnią porażkę Amerykanin poniósł w starciu z Michaelem Chiesa, po 5-rundowym boju sędziowie jednogłośnie wskazali na wygraną rywala.

Rakhamonov legitymuje się nieskazitelnym rekordem piętnastu zawodowych wygranych. Kazach w UFC przed czasem odprawił Alexa Oliveirę, Michela Prazeresa i Carlstona Harrisa.

Gala UFC Fight Night 209 odbędzie się 25 czerwca, jak na razie oficjalnie nie podano lokalizacji eventu, ale najprawdopodobniej będzie to UFC APEX w Las Vegas. Do rozpiski eventu trafiło także starcie w wadze muszej pomiędzy Tysonem Namem (20-12-1, 2-3 w UFC) i Tagirem Ulanbekovem (14-2, 2-1 w UFC, #15 w rankingu UFC).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.