Nathaniel Wood: To koniec tego rozdziału, podjęliśmy decyzję o przejściu do wagi piórkowej

Photo by Mike Roach/Zuffa LLC via Getty Images

Anglik przechodzi do kategorii 145 funtów.

Poprzez swojego instagrama Nathaniel Wood (17-5, 4-2 w UFC) poinformował o opuszczeniu dywizji koguciej, kolejny pojedynek stoczy w kategorii piórkowej.

To koniec tego rozdziału, ja i mój zespół podjęliśmy decyzję o przejściu do wagi piórkowej. Jestem podekscytowany i zmotywowany by wrócić tam z większą energią, bardziej naładowany i szczęśliwy.

Wood nie walczył od października 2020r., wówczas na UFC 254 przegrał decyzją sędziów z Caseyem Kenneyem. We wrześniu zeszłego roku były mistrz Cage Warriors miał rywalizować z Jonathanem Martinezem, ale wycofał się z tej walki. Nathaniel był zestawiony do starcia z Liudvikiem Sholinianem na marcowej gali w Londynie, ale rywal postanowił wrócić do swojego kraju, który zmaga się z rosyjską inwazją. Zastąpić miał go Vince Morales, ale zachorował po przyjeździe do Wielkiej Brytanii i pojedynek ostatecznie odwołano.

Wood ma za sobą sześć występów w oktagonie największej organizacji MMA na świecie, 28-latek zanotował w UFC cztery wygrane pokonując m.in. Andre Ewella i Jose Quinonesa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *