Nate Marquardt podpisał kontrakt z BAMMA


Nate Marquardt jeden z czołowych zawodników wagi średniej na świecie podpisał kontrakt z brytyjską organizacją BAMMA ( British Association of Mixed Martial Arts). Były zawodnik UFC został zwolniony przez największą organizację MMA na świecie za niepoinformowanie o kuracji hormonalnej, której został poddawany między swoimi pojedynkami. Kuracja prowadzona była na skutek choroby Marquardta i o tym fakcie komisja sportowa została poinformowana. Niestety zawodnik przed pojedynkiem na UFC on Versus 4 miał za duże stężenie testosteronu w organiźmie i nie został dopuszczony go do walki. Władze UFC po tym zdarzeniu zwolniły Marquardta z kontraktu.
Jak poinformował agent zawodnika, Nate jest gotowy do walki w każdej chwili, prawdopodobny termin to wrzesień rywal jeszcze nie znany.

6 thoughts on “Nate Marquardt podpisał kontrakt z BAMMA

  1. ..ciekawe ile na ksw zarabiają tacy jak pudzian, najman, saleta. coś tam kiedyś pisali że pudzian dostał 300 tysięcy złotych za wygraną z Butterbeanem czyli wychodzi po kursie 2.76 dolara = 108.000$. Za tyle to raczej Nate by się zgodził. W UFC 102 przykładowo zgarnął 120000$. No tylko że w te 300000 Pudza nie wieżę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *