Nate Marquardt: Georges St. Pierre zabije B-klasowego Dana Hardy’ego

mmamania.com

„Myślę, że Georges go zabije. Dan Hardy to młody, wschodzący zawodnik. Ma duży potencjał. Moim zdaniem, to solidny B-klasowy zawodnik i Georges go zniszczy. Jest młodziutki, i tyle. Kiedyś może być świetnym zawodnikiem. Ale na pewno nie teraz, na walkę z GSP trochę dla niego za wcześnie.”

Nate Marquardt, przyjaciel i kolega z teamu GSP, podsumowuje pretendenta do tytułu mistrzowskiego wagi półśredniej, Dana Hardy’ego, który zmierzy się z „Rush” w walce wieczoru na UFC 111. „The Outlaw” dostał szansę walki o pas jako ostatni pozostały na polu bitwy, a „The Great” uważa, że na tą walkę jeszcze o wiele za wcześnie.

5 thoughts on “Nate Marquardt: Georges St. Pierre zabije B-klasowego Dana Hardy’ego

  1. Nate ma trochę racji. Hardy poza Swickiem nie walczył z nikim z szerokiej czołówki ww. W tej chwili nikt nie ma specjalnej szansy z GSP, ale obawiam się, że może być to kolejna walka pokroju Penn-Sanchez, ponieważ Hardy będzie szedł do ziemi jak mała dziewczynka.

  2. Hardy prócz Swicka walczył tylko ze średniakami, z którymi miał często problemy i ledwo wymęczał decyzje (2x split). Także zdecydowanie uważam go za zawodnika klasy B i to jest właśnie obiektywna ocena
    gruby: uważanie tego pajaca za czołówkę ww – TO jest właśnie nieobiektywna opinia

  3. Mam nadzieje, ze Hardy wygra, dostal szanse walki o pas, napewno przygotuje sie do niej na maxa, mam nadzieje, ze bedzie na tyle dobrze przygotowany do tej walki,zeby powalczyc z GSP kilka rund.
    Mimo tego ze GSP to sympatyczny i kulturalny fighter,szanuje go za wszystko, jest swietny ale nie lubie tego zawodnika. Chcialbym zeby wygral Brytyjczyk Dan Hardy z fajnym irokezem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *