Nate Diaz ponownie zwyzywał Dana White’a nazywając go kłamcą

Cooper Neill/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Nate Diaz po raz kolejny nie zważa na słowa jeśli chodzi o wypowiedzi dotyczące jakby nie było jego pracodawcy, prezydenta UFC Dana White’a i zarzuca mu kłamstwo.

Jeśli ktokolwiek sądzi, że Nate Diaz odrzuca walkę z kimkolwiek, to grubo się myli. Jak się okazuje, Nate nie odrzuca walk, lecz pieniądze, które organizacja UFC oferuje mu za pojedynki. Widocznie Diaz ceni się bardziej niż tyle, co otrzymuje w propozycjach na kolejne walki, a co za tym idzie czas jego nieobecności w Oktagonie coraz bardziej się wydłuża. Teraz, przerywając milczenie po raz pierwszy od długiego czasu, Nate Diaz zareagował na słowa Dana White’a odnoszące się do tego, że Nate odrzuca walki.

Na swoim Instagramie, Diaz umieścił fragment wypowiedzi szefa UFC w którym wypowiedział się na temat przyszłości Nate’a na co Diaz odpowiedział mu w swoim stylu.

„Zamknij się dziwko. Obaj jesteście spragnieni rozgłosu… I dlaczego kłamiesz?”

Shutup bitch. Your both thirsty …. And why is u lying 😎

Post udostępniony przez natediaz209 (@natediaz209)

Nate Diaz jest wciąż brany pod uwagę jeśli chodzi o trzecią walkę z Conorem McGregorem z którym dwukrotnie wykręcił rekordową sprzedaż PPV w dwóch poprzednich pojedynkach. Według Diaza, McGregor nigdy nie osiągnąłby takich rekordów gdyby walczył z kim innym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.