Nate Diaz o walce Alvarez vs McGregor: Je**ć ich obydwu, te dwie małe dz**ki boją się walczyć ze mną

Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports
Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports

Takiej reakcji Nate’a Diaza należało się chyba spodziewać po tym jak ogłoszono oficjalnie pojedynek między Eddie Alvarezem i Conorem McGregorem.

Oto co napisał na swoim Twittzerze Nate Diaz podczas trwania konferencji prasowej przed UFC 205:

„Moje małe dz**ki będą walczyć o #2 miejsce… #industrypunks. Fałszywe sk*****ny.”

Jakby tego było mało, to Ariel Helwani złapał Nate’a Diaza i zapytał go o to, co sądzi o zestawieniu tej walki w wadze lekkiej, której stawką będzie pas należący teraz do Eddiego Alvareza.

„Je**ć ich obydwu, te dwie małe dz**ki boją się walczyć ze mną. To dlatego teraz będą walczyć ze sobą.

Powiedzcie też dla Dany (White’a), żeby przestał robić dobrze Conorowi. Ja wyszedłem z pokoju z wagą176 funtów, a do walki miałem wagę 173. Przestańcie mówić ludziom, że byłem wielki jak potwór po to żeby Conor lepiej wyglądał. Byłem w wadze lekkiej przez całą swoją karierę.”

Nate Diaz opowiedział również o tym jak Alvarez zmieniał swoje zdania chcąc z nim walczyć, a potem diametralnie zmienił swoje nastawienie po tym jak Nate pokonał McGregora podczas ich pierwszej walki na UFC 196.

„Eddie powiedział, że będę następny po Gilbercie (Melendezie), potem nazwałem go dz**ką w lobby hotelowym i on natychmiast zrezygnował z tej walki do czasu aż pokonałem Conora. Wtedy on znów zaczął wyzywać do walki. Suka. Jakimi zawodnikami są ci goście?”

Po pojedynku rewanżowym z Conorem McGregorem na UFC 202 w którym Nate Diaz przegrał przez większościową decyzję, Stocktończyk z pewnością będzie śledził rozwój wydarzeń i wynik walki o pas wagi lekkiej.

Kolejne scenariusze będą bardzo ciekawe, ponieważ w przypadku zwycięstwa Conora McGregora, Nate Diaz może zechcieć zmierzyć się z nim w trzeciej walce, której stawką będzie pas 155 funtów.

9 thoughts on “Nate Diaz o walce Alvarez vs McGregor: Je**ć ich obydwu, te dwie małe dz**ki boją się walczyć ze mną

  1. @mma racja pokonal go w rewanzu, ale to byla jakas denna decyzja i w dodatku przygotowywal sie do walki ze 2 miesiace. Wydal 300k euro na oboz i zatrudnil 2 trenerow bjj, zeby skutecznie bronic sprowadzen. Neta ponioslo, ale nic dziwnego skoro ufc mowi jedno robi co innego a na koncu decyzje podejmuje szacunkowa wysokosc wplywu ppv! Conor zabija to co najwazniejsze: sport i rywalizaje!

  2. @maciej akurat zdanie janusza ktoremu McRudy zawrocil w glowie jest dla mnie malo istotne!
    wypisujecie jakies brednie o tym ze to wielki mistrz itd… Pisales juz ze go kochasz, wiec kochaj go sobie i lykaj te glodne kawalki ktore opowiada.

  3. Spokojnie kris ,alvarez jest bardzo kompletny . Na bank jest lepszym zapasnikiem, lepsz bjj ma. Uderzać też potrafi co raz lepiej. Potrafi zabierać atuty przecciwnikom. Alvarez go ubije i przestanie niszczyć drabinki. Diaz ewidentnie pokazał ,że to będzie drugi bjoern penn za najlepszych czasów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *