Nate Diaz ma rozwiązanie sporu między teamem Nurmagomedova a UFC: Zwolnijcie mnie zamiast Tukhugova

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Nate Diaz przedstawił rozwiązanie obecnego problemu pomiędzy członkami drużyny Khabiba Nurmagomedova a NSAC i UFC.

W czwartek, mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov opublikował na Instagramie oświadczenie w którym poinformował, że jeżeli organizacja postanowi zwolnić jego kolegę z teamu Zubairę Tukhugova, on również odejdzie z UFC.

Według Nurmagomedova, UFC stosuje podwójne standardy, jeśli chodzi o wyciąganie konsekwencji wobec zawodników i znacznie łagodniej traktuje Conora McGregora, którego zachowanie i działania są często o wiele gorsze.

Podczas gdy sprawa bójki podczas gali UFC 229 wciąż jest rozpatrywana, to Nate Diaz zaproponował swoje rozwiązanie na jej zakończenie. Diaz napisał na swoim Twitterze wiadomość do Dana White’a i UFC z prośbą o pozostawienie Tukhugova, a w zamian zwolnienie jego samego.

„Dana White, proszę pozwól durnemu koledze kabobsa zostać w UFC. Zwolnienie mnie będzie lepszym rozwiązaniem. Myślę, że to będzie bardziej sprawiedliwe…”

Oczywiście słowa Diaza należy traktować z przymrużeniem oka, a jego reakcja spowodowana jest zapewne tym, że jego walka z Dustinem Poirierem na gali UFC 230 została odwołana z powodu kontuzji Poiriera.

5 thoughts on “Nate Diaz ma rozwiązanie sporu między teamem Nurmagomedova a UFC: Zwolnijcie mnie zamiast Tukhugova

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *