Nastula zawalczy w lutym?Szanowni Kibice i Fani MMA,

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi przyszłych walk Pawła Nastuli informujemy, iż kolejna walka polskiego mistrza olimpijskiego na zasadach MMA odbędzie się w lutym 2009.

Jest to termin uzgodniony z japońską organizacją Sengoku i najbardziej optymalny w celu odpowiedniego przygotowania się do ciężkich pojedynków w 2009 roku.

Paweł obecnie ma zakontraktowane jeszcze 3 walki w trybie i terminach ustalonych przez Sengoku. Zostaną one podane przez organizację w odpowiednim czasie.

Pierwszy raz podajemy również oficjalnie do wiadomości kibiców, że rozmowy dotyczące pierwszej walki MMA, Pawła Nastuli w Polsce są bardzo zaawansowane.

Managment Pawła informuje, iż w październiku 2008 odbyły się 3 spotkania w Warszawie w tej sprawie i wkrótce podamy termin oraz nazwisko przeciwnika.

Wielkim marzeniem Pawła jest stoczenie pojedynku w Polsce, przed polskimi kibicami, przyjaciółmi i bliskimi. Wiemy, że cierpliwość polskich fanów została ostatnio wystawiona na ciężką próbę w oczekiwaniu na nowy termin, jednak obecnie nic nie stoi na przeszkodzie do stoczenia kolejnych pojedynków.

Paweł jest obecnie w tzw. trybie ostrego treningu, czyli trenuje 5 razy w tygodniu technikę MMA i 3 razy w tygodniu trening wydolnościowy i wytrzymałościowy.
Gwarantuje to z jego strony dobre przygotowanie i postawę w najbliższych pojedynkach, do czego nas przyzwyczaił poprzez lata reprezentowania Polski na arenach Judo i MMA.

Polski mistrz olimpijski zaangażowany jest obecnie w promocję nowego sportu w Polsce jakim jest MMA i dalej pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci Sportu a Sportów Walki w szczególności. Powinno to wspierać rozwój nowej dyscypliny i jej społeczny pozytywny odbiór.

Dobra postawa na światowych arenach powinna zaprocentować szybkim rozwojem MMA w Polsce, na czym Pawłowi i wszystkim fanom zależy – dlatego prosimy o doping i wsparcie dla Pawła.

Zwycięstwa Pawła Nastuli pozwolą też otworzyć drogę kolejnym świetnym polskim fighterom, którzy obecnie coraz mocniej zaczynają dobijać się do światowej elity.

Przy okazji należy wspomnieć też o rosnącym i silnym ośrodku treningu MMA powołanym przy klubie „Nastula Judo” na warszawskim Żoliborzu oraz Robercie Joczu, którego już dostrzegli japońscy i europejscy promotorzy.

Robert, zakontraktowany przez organizację Sengoku, będzie niebawem drugim po Pawle Nastuli, Polakiem walczącym na japońskich ringach MMA.

Robert Jocz, od samego początku trenuje z Pawłem, był z nim na wszystkich jego startach, ale od 2 lat doceniany jest głównie na ringach poza Polską.
Tym bardziej zasługuje na uznanie, że nie przegrał w Europie żadnej walki, dlatego trafi do Japonii – co jest nobilitacją polskiego MMA.

Sztab Managerski Pawła Nastuli

Źródło fightsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *