Nastula vs. Wroński – video z walki

Walka Pawła Nastuli z Andrzejem Wrońskim na gali MMA „Wieczór Mistrzów”, która odbyła się wczoraj w Koszalinie

10 thoughts on “Nastula vs. Wroński – video z walki

  1. Jak dla mnie to była wręcz antypromocja MMA… Nastula powinien wziąć rewanż na Aleksandrze Emelianenko który przecież nie ma już przeciwnika po tym jak Nowak(kto to ku**a jest?!?) się wycofał i ta gala w Polsce znowu stoi pod znakiem zapytania. To mogła by być ciekawa walka, a nie z Wrońskim, tak czy siak szacun dla Wrońskiego.

  2. Nastula nie zgodzi się na Aleksa ponieważ obawia się poważniejszych przeciwników. Gdyby było inaczej podjąłby walkę z Gluhovem na FAŁ 2.
    Nasz mistrz olimpijski zdaje sobie sprawę ze swojego wieku i możliwości kontuzji, a walki mma traktuje jako przygodę dobierając sobie debiutantów lub zawodników na poziomie Masudy (FAŁ1).
    Jak dla mnie walki Pawła Nastuli w MMA skończyły się na jego ostatnim pojedynku w Japonii na gali Sengoku. Od tego czasu jest to jedna wielka farsa, a mianowicie ciągłe oczekiwanie i walki jednostronne na niskim poziomie. A szkoda bo bardzo szanuję go jako człowieka i sportowca jednak jeśli chodzi o mma to po występach w Pride spodziewałbym się czegoś więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *